سیاسی

خون آرمان علی وردی پایمال نخواهد شد

پنل اس ام اس هیرو

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور روز پنجشنبه با حضور در منزل شهید آرمان علی وردی با خانواده این شهید مظلوم که در جریان اغتشاشات اخیر، غریبانه زیر شکنجه اشرار به شهادت رسید، دیدار و برای آنان صبر و شکیبایی مسألت کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در این دیدار گفت: فراق فرزند داغ سنگینی است و صبر و بردباری پدران و مادران شهیدان در این راه از اجر بی‌پایانی در نزد خداوند متعال برخوردار است. شهید عزیز این مسیر را آگاهانه انتخاب کرده بود و همه ما وظیفه داریم راه این شهید والامقام را ادامه داده و از خون پاکشان صیانت کنیم.

حسینی تاکید کرد: خون آرمان عزیز قطعا پایمال نخواهد شد و بسیجیان و جوانان کشورمان با روحیه فداکاری، ایثار و شجاعت در خط مقدم مقابله با هرگونه فتنه و توطئه دشمنان قرار دارند و ملت ایران جانفشانی آنان در دفاع از امنیت را هرگز فراموش نخواهند کرد.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی از شهید علی وردی با عنوان آرمان عزیز یاد کردند که نشان از جایگاه والای این شهید گرانقدر دارد.

شهید مدافع امنیت آرمان علی‌ وردی طلبه ۲۱ ساله چهارم آبان در ناآرامی‌های محله اکباتان مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت و به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا