علمی

معرفی 4 محصول برتر ایرانو صنعت

پنل اس ام اس هیرو

دستگاه شیرینگ، دستگاه پرکن مایعات، دستگاه سیل و دستگاه میوه خشک کن 4 محصول برتر ایرانو صنعت به شمار می روند.

مقدمه

در حال حاضر، شرکت ایرانو صنعت در زمینه تولید انواع دستگاه های صنعتی پرکاربرد در کشور ایران فعالیت می کند. بسیاری از مشتریان به واسطه نوع کسب و کار، کارخانه و کارگاهی که دارند، اقدام به خرید دستگاه های صنعتی موجود در شرکت ایرانو صنعت می کنند. ایرانو صنعت نیز به واسطه افزایش رضایت مشتری، بهترین کیفیت را برای دستگاه های صنعتی خود در نظر می گیرد. دستگاه شیرینگ، دستگاه پرکن مایعات، دستگاه سیل و دستگاه میوه خشک کن از جمله دستگاه های پرفروش و برتر ایرانو صنعت شناخته می شوند. 

شاید تا به حال در مورد هر یک از این دستگاه ها اطلاعاتی کسب کرده اید؛ اما ما در ادامه این مقاله قصد داریم این 4 دستگاه ایرانو صنعت را به شما معرفی کنیم. 

 

محصول برتر ایرانو صنعت, معرفی 4 محصول برتر ایرانو صنعت, معرفی محصولات برتر ایرانو صنعت

معرفی 4 محصول برتر ایرانو صنعت

 

دستگاه اول؛ دستگاه شیرینگ 

دستگاه شیرینگ پک، یکی از انواع دستگاه های بسته بندی است که می تواند برای بسته بندی انواع ظروف، مواد غذایی و … مورد استفاده قرار گیرد. اساس کار این دستگاه تولید حرارت بر روی نایلون های شیرینگ است. این نایلون ها در اثر حرارت جمع می شوند و می توانند شکل محصولات را به خودشان بگیرند. از جمله کاربردهای رایج دستگاه شیرینگ برای بسته بندی می توان به پک های نوشابه چند عددی اشاره کرد.

 

با توجه به اینکه کارگاه های صنعتی، کارخانه ها و کسب و کارهای کوچک، هر کدام شرایط خاصی را برای تولید محصولات و بسته بندی آن ها با دستگاه شیرینگ پک دارند، در حال حاضر ایرانو صنعت دستگاه های شیرینگ پک را در تنوع بسیار زیادی روانه بازار کرده است که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم. 

 

دستگاه شیرینگ, خرید دستگاه شیرینگ, کاربردهای دستگاه شیرینگ

دستگاه شیرینگ ایرانو صنعت

 

انواع دستگاه صنعتی شیرینگ 

دستگاه شیرینگ پک دستی 

دستگاه شیرینگ پک دستی، یکی از انواع دستگاه های شیرینگ پک است که بیشتر برای منازل کاربرد دارد. اپراتور باید پلاستیک شیرینگ را روی محصول مورد نظر قرار دهد تا کار شیرینگ را انجام دهد. این دستگاه دارای قیمت مناسبی است و می تواند حدودا در هر 10 ثانیه، کار بسته بندی یک ظرف را انجام دهد. 

 

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک 

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک، یکی از انواع دستگاه های موجود در بازار بوده که با قیمت مناسبی قابل خریداری است. این دستگاه می تواند با کمک اپراتور کار بسته بندی محصولات مختلف و کارتونی را انجام دهد. قیمت مناسب، در عین نگهداری ساده از جمله مزیت های دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک هستند. 

 

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک 

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک مشابه با دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک است. اما این دستگاه به دلیل داشتن جک هول دهنده نیاز کمتری به اپراتور دارد. از این دستگاه نیز می توان برای بسته بندی انواع محصولات استفاده کرد. به طوری که ابتدا نایلون روی محصولات قرار می گیرد و سپس محصولات به سمت تونل ارسال می شوند تا با دریافت حرارت، به بهترین شکل بسته‌بندی شوند. 

 

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک 

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک که می تواند به راحتی به خط تولید متصل شود، برای بسته بندی محصولات با سرعت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای بسته بندی محصولات با شکل یکسان مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، نمی توان از آن برای شیرینگ کردن محصولات مختلف استفاده کرد. 

 

دستگاه شیرینگ پک تونلی با دوخت ال

دستگاه شیرینگ پک تونلی، یکی از انواع دستگاه های موجود در بازار است که با دوخت ال کار بسته بندی محصولات را انجام می دهد. اساس کار این دستگاه ساده است؛ اما به دلیل اینکه نیاز به اپراتور دارد، شاید استفاده از این دستگاه برای کارگاه های صنعتی بزرگ و کارخانه ها مطلوب نباشد. 

 

دستگاه شیرینگ پک کابینی 

یکی از انواع دستگاه های شیرینگ پک است که می تواند با وجود یک کابین، کار بسته بندی مواد غذایی مختلف را انجام دهد. در واقع این دستگاه به جای داشتن تونل، از یک کابین تشکیل شده است که محصولات درون آن ها قرار می گیرند و سپس با ایجاد حرارت، کار بسته بندی محصولات و مواد غذایی انجام می شود. این دستگاه بیشتر برای مواردی مناسب است که نیاز به بسته بندی حجم کمی از محصولات و مواد غذایی باشد. 

 

پرکن مایعات, دستگاه پرکن مایعات, مزایای دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات

 

دستگاه دوم؛ پرکن مایعات

یکی از محصولات برتر تولید شده در ایرانو صنعت، دستگاه پرکن مایعات است. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، می توان از آن برای پر کردن حجم مشخصی از یک ظرف استفاده کرد. شاید در نگاه اول تصور کنید که دستگاه پر کن مایعات می تواند برای پر کردن ظروف با مایعات مختلف مورد استفاده قرار گیرد؛ اما نوع مایعات و میزان چگالی و گرانروی آن ها تاثیر زیادی روی انتخاب نوع دستگاه پرکن مایعات دارد. 

 

به طور کلی، دستگاه های پرکن مایعات موجود در بازار کشور دارای انواع مختلفی از جمله دستگاه پرکن ثقلی، دستگاه پرکن پمپی و دستگاه پرکن سیلندر پیستونی می باشند. این دستگاه ها دارای تعداد نازل های مختلفی اند و می توانند به صورت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا دستی مورد استفاده قرار گیرند. 

 

در ایرانو صنعت، دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک به مشتریان ارائه می شود که در کنار داشتن کیفیت بالا، عملکرد بسیار خوبی را خواهد داشت. این دستگاه از نوع دستگاه پرکن مایعات ثقلی بوده و به دلیل داشتن کیفیت بالا و دقت بسیار خوب، می تواند برای پر کردن انواع ظروف مورد استفاده قرار گیرد. 

 

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک ایرانو صنعت، می تواند برای پر کردن ظروف مختلف با مایعات رقیقی همچون آب، عرقیجات و انواع نوشیدنی ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، در صورت نیاز به پرکن ظروف با مایعات مختلفی از جمله الکل و مواد شوینده اسیدی، می توان از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه برای پر کردن انواع بطری های یک لیتری، چهار لیتری و یا بیشتر و کمتر قابل استفاده است. 

 

از مزایای دستگاه پرکن مایعات ثقلی ایرانو صنعت می توان به داشتن سینی آب چکان اشاره کرد. این سینی وظیفه دارد تا تمامی آب و مایعاتی که از دستگاه پرکن مایعات به سمت بیرون ریخته می شوند را به سمت پایین هدیت کند تا سینی خشک بماند. این دستگاه پرکن مایعات، دارای 4 نازل مختلف است که می توان از آن ها برای پر کردن 4 بطری متفاوت استفاده کرد. 

 

از جمله مزایای این دستگاه پرکن مایعات می توان به امکان استفاده راحت از آن اشاره کرد. البته باید توجه داشت که برخی از مراحل مربوط به این دستگاه باید به صورت دستی انجام شود. با این حال به دلیل قیمت مناسب این دستگاه مایع پرکن، می توان به راحتی آن را برای کارگاه های صنعتی کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار داد. 

 

دستگاه سیل دستی ایرانو صنعت, دستگاه سیل دستی, دستگاه سیل اتوماتیک

دستگاه سیل دستی ایرانو صنعت

 

دستگاه سوم؛ دستگاه سیل 

بسته بندی محصولات در کارگاه ها و کارخانه ها همیشه اهمیت بسیار زیادی داشته است. به خصوص در زمان شیوع کرونا که اهمیت رعایت بهداشت چند برابر شد، استفاده از دستگاه های اتوماتیک برای بسته بندی محصولات مختلف اهمیت بسیار زیادی پیدا کرد. این موضوع باعث شد که ایرانو صنعت در زمینه تولید دستگاه سیل که یک دستگاه بسته بندی شناخته می شود، فعالیت خود را آغاز کند. 

 

دستگاه سیل در واقع مشابه با همان دستگاه پرس است که تا به حال حتما آن را مشاهده کرده اید. این دستگاه می تواند برای بسته بندی ظروف مختلف از جمله ظروف استوانه ای مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه سیل بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی و بستن درب آن ها با سطوح آلومینیومی مورد استفاده قرار گیرد. 

 

این دستگاه می تواند پلاستیک، فویل و یا سطح آلومینیومی را روی دهانه ظروف مختلف بچسباند. با کمک این تکنیک بسته بندی تمامی راه های ورودی به ظروف بسته می شوند. بنابراین، دیگر امکان ورود میکروارگانیسم های مضر مانند ویروس ها و میکروب ها به درون ظرف نخواهد بود. این دستگاه می تواند برای زمانی که نیاز به رعایت اصول بهداشتی است، مورد استفاده قرار گیرد. 

 

از جمله کاربردهای مختلف این دستگاه می توان به بسته بندی مواد غذایی که نیاز به رعایت بهداشت آن هاست، اشاره کرد. همچنین، در برخی از مواقع می توان از این دستگاه برای بسته بندی داروها نیز استفاده کرد. دستگاه سیل نیز مانند هر دستگاه بسته بندی دیگری دارای انواع مختلفی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. 

 

دستگاه سیل دستی 

دستگاه سیل دستی یکی از انواع دستگاه هایی است که می تواند برای بسته بندی و پلمپ کردن انواع درب بطری ها و ظروف شیشه ای یا پلاستیکی مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه سیل دستی به دلیل عملکرد ساده و سرعت پایین بسته بندی، بیشتر برای خانه ها و یا کارگاه های صنعتی کوچک مناسب است. 

 

برای استفاده از دستگاه سیل دستی لازم است که فرد واشر سیل را درون درب بطری، ظرف شیشه ای و یا پلاستیک قرار دهد. این سپس، دستگاه با ایجاد میدان مغناطیسی و جریان الکتریکی، می تواند سطح آلومینیومی درب بطری و ظرف شیشه ای را به آن بچسابند. 

دستگاه سیل دستی ایرانو صنعت، یکی از پرفروش ترین و برترین دستگاه های سیل است. این دستگاه می تواند با قیمت مناسبی خریداری شود. اما باید توجه داشت که سرعت بسته بندی با کمک این دستگاه پایین است. بنابراین، برای کارخانه های بزرگ که نیاز به سیل کردن درب بطری ها و ظروف با سرعت زیاد است، بهتر است که از دستگاه سیل اتوماتیک استفاده کرد. 

 

دستگاه سیل اتوماتیک 

دستگاه سیل اتوماتیک عملکردی مشابه با دستگاه سیل دستی دارد. اما با این تفاوت که می تواند به خط تولید کارخانه ها و کارگاه ها نیز متصل شود. دستگاه سیل اتوماتیک، در گروه دستگاه هایی قرار می گیرد که استفاده از آن ها برای بسته بندی سریع تر توصیه می شود. اما باید توجه داشت که قیمت این دستگاه نیز بالاست و شاید همه افراد نتوانند با بودجه خودشان اقدام به خرید آن نمایند. 

 

دستگاه سیل اتوماتیک دارای یک نقاله بوده که امکان حرکت ظروف مختلف را برای بسته بندی با کمک دستگاه سیل اتوماتیک فراهم می کند. این نقاله می تواند برای پلمپ کردن ظروف نیز مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه می تواند با سرعت نقاله قابل تنظیم به مشتریان ارائه شود. بنابراین، امکان استفاده از آن با عملکردهای مختلف وجود دارد. 

 

دستگاه میوه خشک کن ایرانو صنعت, خرید دستگاه میوه خشک کن ایرانو صنعت,دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن ایرانو صنعت

 

دستگاه چهارم؛ دستگاه میوه خشک کن 

یکی دیگر از محصولات برتر ایرانو صنعت، دستگاه میوه خشک کن است. این دستگاه می تواند برای خشک کردن انواع میوه ها مورد استفاده قرار گیرد و یک دستگاه برای راه اندازی کسب و کارهای مختلف نیز هست. از مزایای دستگاه میوه خشک کن ایرانو صنعت، می توان به کیفیت بالای آن ها و قیمت مناسبشان اشاره کرد. در حال حاضر، ایرانو صنعت امکان خرید دستگاه میوه خشک کن تک کابین و دو کابین را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. 

 

دستگاه خشک کن میوه تک کابین

دستگاه های میوه خشک کن کابینی، از جمله محبوب ترین انواع دستگاه های میوه خشک کن محسوب می شوند. این دستگاه دارای یک کابین و 25 عدد سینی است. لازم است که میوه های برش زده شده به صورت متناسب درون سینی ها چیده شوند. سپس، با کمک حرارت ایجاد شده توسط المنت ها، به مرور رطوبت موجود در میوه ها کاهش پیدا می کند و در نهایت میوه ها خشک می شوند. 

 

دستگاه میوه خشک کن تک کابین، می تواند حدود 10 الی 20 درصد از ورودی های میوه خود را به میوه خشک تبدیل کند. به دلیل اینکه این دستگاه دارای 25 سینی است، می تواند حجم متوسطی از میوه ها را خشک کند. بنابراین، برای کارگاه های کوچک تا متوسط گزینه ایده آلی است.  

 

دستگاه خشک کن میوه تک کابین, دستگاه میوه خشک کن دو کابین ایرانو صنعت,دستگاه میوه خشک کن دو کابین

دستگاه میوه خشک کن دو کابین ایرانو صنعت

 

دستگاه میوه خشک کن دو کابین 

عملکرد دستگاه میوه خشک کن دو کابین ایرانو صنعت مشابه با دستگاه میوه خشک کن تک کابین است. فقط با این تفاوت که این دستگاه دارای دو کابین مجزاست. هر یک از کابین ها حدود 25 سینی را در خودشان جای می دهند. به همین خاطر، این دستگاه میوه خشک کن دارای 50 کابین است. کارگاه های صنعتی و کارخانه های بزرگ تر می توانند از این دستگاه استفاده کنند. 

 

جمع بندی

ایرانو صنعت به عنوان یکی از تولیدکنندگان ایرانی دستگاه های صنعتی، امکان خرید بهترین دستگاه ها را با قیمت مناسب برای مشتریان فراهم می کند. در این مقاله به 4 نمونه از دستگاه های برتر ایرانو صنعت اشاره کردیم. این دستگاه ها می توانند در کارخانه ها، کارگاه های صنعتی و یا حتی خانه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار گیرند. از جمله مزایای این دستگاه ها می توان به کیفیت بالای آن ها در کنار قیمت مناسبشان اشاره کرد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا