سیاسی

امیر صباحی‌فرد: تکنیک‌هایی که در رزمایش مشترک پهپادی ارتش استفاده شد در دنیا بی‌نظیر است

پنل اس ام اس هیرو

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهارمین آیین گرامیداشت ۵۶۵ شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان قم با اشاره به رشادت‌های نیرو‌های مسلح در طول جنگ تحمیلی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یکی از تصورات دشمنان نظام این بود که نیرو‌های مسلح کشورمان توانایی استفاده از تجهیزات و ادوات نظامی را ندارند در حالی که جوانان این مرزوبوم در طول جنگ تحمیلی به خوبی از این تجهیزات بهره بردند.

وی با اشاره به اهمیت پدافند هوایی تأکید کرد: اگر دشمنان نظام پی به قدرت و توان نظامی جمهوری اسلامی ایران نبرده بودند بار‌ها به کشورمان تجاوز می‌کردند. اقتدار امروز را ما به پاس رشادت‌ها و دلیرمردی‌های جوانان این مرزوبوم داریم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به رزمایش مشترک پهپادی ۱۴۰۱ ارتش اشاره و تصریح کرد: در این رزمایش پهپاد‌های ارتش بار‌ها به پرواز درآمدند و آخرین و به‌روزترین عملیات‌ها را با موفقیت انجام دادند. ابتکارات و تکنیک‌هایی در این رزمایش انجام شد که در دنیا بی‌نظیر است. پهپاد‌های کشورمان مسلح شده‌اند و آماده دفاع از کشور هستند.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد عنوان کرد: قدرت بازدارندگی ایران اسلامی به حدی است که دشمنان نظام نمی‌توانند خیال حمله به کشورمان را داشته باشند و همین‌جا من این نوید را به ملت متدین و انقلابی می‌دهم که فرزندان شما تا پای جان در میدان دفاع از ملت و آرمان‌های نظام ایستاده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا