سیاسی

اعضای کمیسیون مشترک مجمع بر مولدسازی اموال دستگاه‌ها تاکید کردند

پنل اس ام اس هیرو

همچنین مقرر شد با تاکید بر کاستن از بنگاه داری و تصدی‌گری‌های غیر ضرور دولت مقرر شد، کمیته‌ای تخصصی، پیشنهاد جامعی برای «ساماندهی و کارآمدسازی شرکت‌های دولتی»، تدوین کند.

اعضای کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام در سیزدهمین جلسه خود به سیاست‌گذاری در خصوص اصلاح ساختار بودجه کشور در برنامه هفتم توسعه ادامه دادند.

در جلسه کمیسیون مشترک که به ریاست محمدباقر ذوالقدر دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام و با حضور برخی اعضای مجمع و نمایندگانی از دولت، مجلس و قوه قضاییه برگزار شد، مواد دیگری از سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه در خصوص «اصلاح ساختار بودجه کشور» در جهت نیل به پیشرفت اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه موضوع نقش‌آفرینی بیشتر صندوق توسعه ملی در ایجاد ثبات اقتصادی و صیانت از صندوق ثروت ملی بررسی شد که موارد اعضا به تصویب اعضاء رسید.

گفتنی است؛ در این جلسه، محمدرضا باهنر، صادق واعظ زاده، سید مرتضی نبوی، مجید انصاری، داود دانش جعفری، سعید جلیلی و حسین مظفر و نمایندگان دولت، مجلس و قوه قضاییه و ستاد کل نیروی‌های مسلح دیدگاه‌های خود را پیرامون اصلاح ساختار بودجه کشور و نقش آن در رفع مشکلات و ایجاد جهش اقتصادی بیان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا