ورزشی

ظهرابی: امیدوارم با جهانی شدن هندبال نگاه‌ها عوض شود/ می‌توانیم با مدال بازگردیم

پنل اس ام اس هیرو

مسعود ظهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه در خصوص کسب سهمیه مسابقات جهانی هندبال توسط تیم ملی کشورمان، اظهار داشت: به جامعه هندبال و ورزش ایران این موفقیت را تبریک می‌گویم. پنج بازی در مسابقات قهرمانی آسیا انجام دادیم که نوسان زیادی داشتیم. نباید اجازه می‌دادیم بازی با کویت پایاپای پیش برود و در ثانیه آخر پیروز شویم.

وی افزود: اگر اشتباهات فردی بازیکنان در شوت‌های پایانی را کنترل کنیم و آرامش بیشتری داشته باشیم، موفق‌تر خواهیم بود. در حال حاضر فشار روی تیم کم شده و می‌توانیم راحت‌تر بازی کنیم.

مربی تیم ملی هندبال کشورمان در خصوص بازی با تیم بحرین، گفت: پیش‌بینی می‌کنم بازی خوبی را با بحرین داشته باشیم. حتی با بازیکنان‌مان این توانایی را داریم که این تیم را شکست دهیم و امیدوارم با مدال خوشرنگ به ایران برگردیم. در این تورنمنت و اردوها بازی‌های تدارکاتی خوبی داشتیم. در تورنمنت قطر و اسپانیا شرکت کردیم البته حضورمان در تورنمنت رومانی هم کنسل شد اما در نهایت بچه‌ها هماهنگی خوبی دارند. جدول مسابقات هم به گونه‌ای بود که ابتدا بازی‌های راحت‌تری داشتیم‌ و هماهنگ تر شدیم.

ظهرابی یادآور شد: فدراسیون زحمت زیادی کشید امیدوارم نگاه ورزش ما با حضور در مسابقات جهانی به هندبال عوض شود و بتوانیم شرایط بهتری را برای هندبال رقم بزنیم. قول می‌دهم اگر بچه‌ها برنامه‌ها و اهداف را پیاده کنند به مدال می‌رسیم.

وی خاطرنشان کرد: باید بگوییم سال 2015 هم به مسابقات جهانی رفتیم اما 6 سال از آن گذشته و سه دوره بعد از آن را از دست دادیم. فدراسیون سیاست خوبی را در پیش گرفته تا حضور ما در مسابقات جهانی مداوم باشد و اینگونه نباشد که برای هر دوره استرس داشته باشیم که آیا به مسابقه جهانی می‌رویم یا نه. اولویت باید حضور مستمر در مسابقات جهانی باشد تا دستاوردهای آن را در هندبال ببینیم و خود را به هندبال دنیا نزدیک کنیم‌.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا