ورزشی

رئوفی: چوب ته جدولی بودن را به سر ما می‌زنند/ بازی از دست داور خارج شد

پنل اس ام اس هیرو

رحمان رئوفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه در مورد بازی ناتمام تیمش مقابل هراز آمل در هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: دیداری زیبا و پایایای بود ولی همه اشتباهات داوری به ضرر ما تمام شد. داور، 6 امتیاز در 2 ست بازی به ضرر ما سوت زد و با همین طرز قضاوت، بازی از دستش خارج شد.

سرمربی تیم والیبال آذرباتری ادامه داد: ما سرویسی زدیم و داخل شد. داور خط هم سرویس را داخل اعلام کرد ولی داور بالا، تشخیص داد که توپ به خارج رفته است. در چند صحنه دیگر هم شاهد این نوع قضاوت بودیم و داور بالا، رأی داور خط خود را عوض کرد. در ست دوم هم با دادن یک کارت قرمز به بازیکن ما، بازی 26 بر 24 تمام شد.

رئوفی گفت: هیچ توهین و فحاشی در سالن به تیم هراز آمل انجام نشد و تماشاگران به دلیل اشتباهات داوری، فقط سر رو صدا می‌کردند و توهینی در کار نبود. ناظر بازی اما تیم هراز را بیرون کشید و اجازه بازی نداد. تصمیم ناظر بازی در حالی گرفته شد که همه چیز تحت کنترل بود. حتی سرپرست تیم هراز هم معتقد بود که توهینی به تیمش نشده است.

او تصریح کرد: 3 اشتباه داوری در هر ست و به ویژه در امتیازات بالای 20، سرنوشت بازی را عوض می‌کند. همه ما شرایط بدتر از این را در شهرهای دیگر دیده‌ایم که تماشاگران به بازیکنان فحاشی می‌کنند. متاسفانه همه،‌ چوب ته جدولی بدون را به سر ما می‌زنند. ما از این نوع طرز تفکر و داوری، ضربه زیادی خوردیم.

دیدار دو تیم آذرباتری ارومیه و هراز آمل در حالی که 2 بر صفر به سود هراز در جریان بود با تصمیم داور،‌ نیمه تمام ماند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا