ورزشی

کولاکوویچ: مهم نیست در ایران چه اتفاقی برایم افتاد/ خوشحالم که دوباره با تیمم کار می‌کنم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، «ایگور کولاکوویچ»، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران، چند روز قبل و پس از 8 سال، یک بار دیگر به عنوان سرمربی تیم ملی صربستان انتخاب شد. فدراسیون والیبال صربستان در حالی برای صعود به المپیک 2024 پاریس به توانایی‌های این مربی دل بسته که او در سال 2020 از فدراسیون ایران، نامه «عدم نیاز» دریافت کرده بود.

کولاکوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه، در مورد قبول هدایت تیم ملی صربستان پس از 8 سال دوری از این تیم اظهار داشت: بازگشت به نیمکت صربستان برای من افتخار بزرگی است و نوعی تأیید در مورد توانایی‌های من در مربیگری به حساب می‌آید.

سرمربی جدید تیم ملی صربستان ادامه داد: تیم صربستان به من، انگیزه و احساس زیادی می‌دهد. اهداف بزرگی برای آینده ترسیم شده و من خوشحالم که دوباره می‌توانم با بازیکنانی سطح بالا و مردانی خوب کار کنم.

کولاکوویچ در مورد انگیزه‌اش برای صعود به المپیک پس از اینکه شانس حضور در این رویداد با تیم ملی ایران از او گرفته شد، گفت: مهم نیست در ایران چه اتفاقی برای من افتاد. انگیزه من برای حضور مجدد در المپیک، بسیار زیاد است. هر کس باید با نتیجه کارش که شکست یا پیروزی است، مواجه شود.

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران در پایان تصریح کرد: خیلی خوشحالم که می‌توانم دوباره با «تیمم» کار کنم. همه ما برای کسب سهمیه المپیک 2024 پاریس تلاش و مبارزه خواهیم کرد.

انتهای پیام/؛

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا