سیاسی

برخی کارگران شهرداری در خوزستان ۱۶ ماه بدون حقوق و ۲۸ ماه بدون بیمه هستند

پنل اس ام اس هیرو

قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی به باشگاه آلانه گفت که کارگران شهرداری در برخی مناطق خوزستان ۱۶ ماه بدون حقوق کار کرده‌اند و ۲۸ ماه بیمه نداشته‌اند.

این نماینده از برگزاری جلسه ای با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور، فرماندار دشت آزادگان و برخی مسئولان استانی دیگر برای بررسی این مشکل خبر داد.

ماه‌های گذشته کارگران شهرداری در مناطق مختلفی از خوزستان به پرداخت نشدن حقوق و حق بیمه‌هایشان مقابل شهرداری اعتراض کرده‌اند و مقابل شهرداری تجمع داشته‌اند. گزارش‌هایی نشان می‌دهد در شهر آبژدان اندیکا ۲۰ ماه حقوق و ۱۱ حق بیمه کارگران شهرداری پرداخت نشده است.

معضل پرداخت نشدن حقوق‌ها برای کارکنان آبفای خوزستان هم وجود دارد؛ به گفته قاسم ساعدی بیش از هزار نفر از آبداران خوزستان حدود ۸ ماه حقوق و بیشتر از یک سال حق بیمه آنها پرداخت نشده است.

این نماینده اضافه کرده وزیر نیرو در سفر حدود یک ماه پیش خود قول اعطای اعتبار ویژه به آبفای خوزستان داده است.

البته دوازدهم آبان ماه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از پیگیری ویژه حقوق و بیمه آبداران این استان خبر داد و گفت که ۲ حقوق برای آبداران خوزستان واریز شده است. روزهای گذشته هم مسئولان آبفای خوزستان وعده پرداخت بخشی دیگر از حقوق های کارکنان خود را داده‌اند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا