ورزشی

مالک قشقایی: به گرشاسبی گفته بودم عقد قرارداد با لیموچی برای فولاد عواقب دارد/ در ورزشگاه حافظیه بازی می‌کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار ورزشی آلانه، باشگاه قشقایی دو روز پیش اعلام کرد که به دلیل فسخ غیرقانونی قرارداد مهدی لیموچی و عقد قرارداد این بازیکن با باشگاه فولاد خوزستان، از او و فولاد شکایت می‌کند و نامه مرتبط با این موضوع را به سازمان لیگ ارسال کرد.

اشکان نجف‌پور مالک باشگاه قشقایی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره این پرونده اظهار داشت: لیموچی قرارداد خود را به صورت یکطرفه فسخ کرده است، اما حق این کار را نداشت. ما با این بازیکن تسویه حساب کردیم و امضا و اثر انگشت او موجود است. من با گرشاسبی (مدیرعامل فولاد) تماس گرفتم و گفتم فسخ لیموچی غیرموجه است. به گرشاسبی اعلام کردم این موضوع عواقبی برای فولاد دارد و او قول پیگیری موضوع را داد.

وی با انتقاد از باشگاه‌های متمول تصریح کرد: قرار شد مدیرعامل فولاد به ما خبر بدهد و حتی ایمیل و فکس برای فولاد ارسال کردیم، اما پاسخ ما را ندادند. باشگاه‌های بزرگ و ثروتمند که از هر لحاظ متمکّن هستند، حق باشگاه‌های مردمی مانند قشقایی را به راحتی نادیده می‌گیرند و از این موضوع بسیار ناراحت هستیم.

مالک باشگاه قشقایی شیراز در ادامه به تسنیم گفت: اگر با مدیرعامل باشگاه فولاد تماس نگرفته بودم و نامه‌ای به این باشگاه ارسال نمی‌کردم، اقدامی نمی‌کردیم. با این حال من این کارها را انجام دادم و گفتم که لیموچی محصول باشگاه قشقایی است؛ ما حقوق او را پرداخت کرده‌ایم و جذب او برای فولاد عواقبی دارد. آنها به این موضوع توجه نکردند و ما هم مجبور به شکایت از فولاد شدیم.

نجف‌پور راجع به شرایط تیم قشقایی شیراز بیان کرد: قشقایی شرایط خوبی دارد و مانند همیشه، تیمی بی‌ادعا و شامل بازیکنان جوان و باانگیزه است. به جز ماشین‌سازی که امسال نتوانسته است بازیکن بزرگسال بگیرد، میانگین سنی ما از همه تیم‌های لیگ دسته اول پایین‌تر است. مهم ارائه عملکردی مثبت و رسیدن به جایگاهی در شأن پنج میلیون هوادار قشقایی است.

وی در مورد اعتراض سرمربی فولاد خوزستان به برگزاری دیدارهای لیگ دسته اول در ورزشگاه حافظیه خاطر نشان کرد: متأسفانه استان فارس با مشکل زمین مواجه است. دیدارهای قشقایی تا قبل از بازی با رایکا در ورزشگاه بعثت برگزار می‌شد و از این به بعد در ورزشگاه حافظیه بازی می‌کنیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا