ورزشی

خداپرست: تعطیلی لیگ، اشتباه بود/ هواداران شهرداری ارومیه از دوم شدن خسته‌ شده‌اند

پنل اس ام اس هیرو

ساسان خداپرست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه در مورد نخستین سال فعالیتش در تیمی خارج از شهر ارومیه اظهار داشت: من پیش از شروع فصل با تیم شهرداری ارومیه قرارداد بسته بودم ولی متاسفانه مرا دور زدند و با این تیم به اختلاف برخوردم. تیم والیبال شهرداری ارومیه با هزینه چند ده میلیارد تومانی، والیبال خیلی بدی بازی می‌کند. با این وضع اگر این تیم قهرمان نشود، چه کسی پاسخگوست؟!

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین ادامه داد: من هیچگونه مشکلی با رضا تندوران، سرمربی تیم شهرداری ارومیه ندارم و روی سخن من تنها با مدیران تیم است. مربیان ارومیه‌ای از سال 97 به دست دو سه نفر در حال تخریب هستند. شهرداری ارومیه، هر سال حدود 20 میلیارد تومان هزینه می‌کند و مربیانی را استخدام کرده که قهرمان لیگ بوده‌اند اما با این حال نتوانسته قهرمان شود، پس مشکل این تیم، مربی نیست بلکه مدیران و تصمیم‌گیرندگان تیم شهرداری ارومیه، بی‌عرضه هستند.

خداپرست گفت: تیم شهرداری ارومیه در حال حاضر در مکان دوم جدول است ولی این تیم بارها در لیگ به عنوان نایب قهرمانی رسیده و مردم از دوم شدن این تیم خسته شده‌اند. آنها قهرمانی می‌خواهند اما شهرداری ارومیه با این شیوه بازی، هرگز قهرمان نخواهد شد و من حتی شک دارم بتواند به فینال هم برسد.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران تصریح کرد: تیم شهرداری ورامین از 4 سال پیش و زمانی که رحمان محمدی‌راد به این تیم آمد با من در تماس است ولی هر بار به دلایلی نتوانستم هدایت تیم این تیم را بر عهده بگیرم. حتی سپاهان هم برای نخستین سال حضور در لیگ برتر به من پیشنهاد داد. پیش از این مدیران تیم‌های خارج از ارومیه به من انتقاد می‌کردند که چرا در شهر خودم تیم ندارم و مدیران ارومیه‌ای هم می‌گفتند که چرا هیچ شهری جز ارومیه مرا به عنوان سرمربی نمی‌خواهد؟! سرانجام،‌ مسئولیت تیم شهرداری ورامین را باوجود بودجه پایین قبول کردم. 

ساسان خداپرست در مورد شکست 3 بر 2 تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما در 2 ست ابتدایی به پیروزی رسیدیم و اگر لیبرو اصلی تیم مصدوم نبود، 3 بر صفر می‌بردیم. لیبرو دوم تیم در ست سوم و در حالی که از حریف پیش بودیم، اشتباهی احساسی مرتکب شد و از داور کارت قرمز گرفت. توجه بازیکنان ارومیه از این لحظه متوجه این لیبرو ما شد و حدود 16 سرویس بدون بازگشت از او گرفتند. پیروزی ارومیه، کامبک نبود و این تیم اصلا خوب بازی نکرد، بلکه اشتباه ما، پیروزی را به حریف تقدیم کرد.

وی در مورد تعطیلی لیگ به دلیل شرکت تیم فولاد سیرجان در مسابقات باشگاه‌های جهان گفت:‌ تعطیلی لیگ، اشتباه بود. می‌شد بازی‌های 2 تیم را برگزار نمی‌کردند و بقیه تیم‌ها بازی می‌کردند. البته برای تیمی مثل ما که در نیمه پایینی جدول است، تعطیلی لیگ، فرصتی است که به مرور تاکتیکی بپردازیم و مصدومان تیم هم مداوا شوند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا