ورزشی

صفرزاده: علیه عبدالله حسینی به صورت قانونی اقدام می‌کنم/ فاضلی به جای جدا کردن وارد درگیری شد

پنل اس ام اس هیرو

ابوذر صفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه، درباره اتفاقات حاشیه‌ای دیدار تیمش برابر تراکتور و درگیری‌هایی که در راهروی ورزشگاه به وجود آمد، گفت: در زمین مسابقه ابتدا بحث‌هایی صورت گرفت و مدافع تیم حریف (عبدالله حسینی) چند بار به بازیکنان ما حمله کرد. البته آن بحث‌ها در زمین مسابقه تمام شد. ما بعد از سوت پایان نیمه اول در حال رفتن به رختکن بودیم و من به یک باره متوجه شدم که حسینی با لحن بدی فحاشی می‌کند و حرف‌های زننده‌ای می‌زند. همین موضوع منجر به درگیری شد و صحنه‌هایی به وجود آمد که واقعاً تأسف‌آور بود. حسینی مدام فحاشی می‌کرد و البته شرایط طوری پیش رفت که درگیری لفظی ایجاد شد و در آن لحظه دو سه بازیکن دیگر تراکتور هم به من حمله کرده و مشت و لگد زدند.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده در ادامه خاطرنشان کرد: من فکر نمی‌کردم بعد از اتفاقاتی که در زمین مسابقه رخ داد کار به اینجا برسد، چون در زمین ممکن است هر بحثی به وجود بیاید، ولی متأسفانه حسینی و دو سه بازیکن دیگر به من حمله کردند. جالب اینجاست که وحید فاضلی مربی تراکتور هم به جای اینکه بازیکنان را جدا کند در درگیری‌ها حضور داشت و به یکی از مسئولان تیم ما حمله‌ور شد. البته باید بگویم که برخی از بزرگ‌تر‌های تراکتور مثل محمدرضا اخباری قصد داشتند به درگیری‌ها پایان دهند.

وی همچنین تصریح کرد: قرار نیست در فوتبال ایران خیلی راحت این صحنه‌ها را ببینیم و هیچ واکنشی هم نشان ندهیم. سابقه حسینی در این موارد خوب نیست و شما دیدید که او سال گذشته در بازی‌ با پرسپولیس چگونه اخراج شد. این بازیکن در خیلی از بازی‌های دیگر نیز حاشیه به وجود آورده است. من و باشگاه مطمئناً این موضوع را پیگیری می‌کنیم و مطمئن باشید که علیه حسینی به صورت قانونی اقدام خواهم کرد و حتی در این زمینه با کمیته انضباطی هم صحبت کردم.

صفرزاده درباره نتایج ضعیف پدیده گفت: ما اگر خوب بازی نمی‌کردیم نگران می‌شدیم. با وجود اینکه پنج شکست پی در پی داشتیم، اما به یکدیگر ایمان داریم و مطمئنیم که این باخت‌ها را جبران خواهیم کرد. تیم ما برای خروج از این وضعیت نیاز به یک یا دو برد دارد و مطمئن هستیم که روزهای خوب پدیده هم از راه می‌رسد. ما از لحاظ فنی مشکل خاصی نداریم و در این مدت هم برخی از مسائل بیرونی و حاشیه‌ای به تیم ضربه زد. امیدوارم با پیروزی برابر فجرسپاسی وضعیت‌مان بهتر شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا