ورزشی

مثلث مدعیان ۸۶کیلو در مرحله پایانی لیگ کشتی آزاد/ از حضور قطعی نایفونوف تا ابهام در کشتی‌گرفتن یزدانی و قاسم‌پور

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، کامران قاسم‌پور تنها طلایی کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی نروژ بود که در دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد تیم صنایع مازندران را همراهی کرد.

او با توجه به نیاز تیمی صنایع، جزو معدود مدال‌آورانی بود که در دور رفت روی تشک رفت. قاسم‌پور همچنین در دور برگشت نیز برای تیمش کشتی گرفت اما حالا بعید به‌نظر می‌رسد با توجه به مصدومیتی که دارد، در مرحله پایانی مسابقات روی تشک برود.

کامران قاسم‌پور که در جهانی 2021 نروژ در وزن 92 کیلوگرم طلای جهان گرفت، با توجه به شرایط وزنی‌اش امکان حضور در وزن 86 کیلوگرم را دارد و به همین دلیل بعد از آنکه فولادین ذوب در جذب کامران قاسم‌پور ناکام بود و گفته شده بود حسن یزدانی در این تیم مبارزه خواهد کرد، برخی از احتمال رویارویی دو کشتی‌گیر در قالب دو تیم متفاوت در لیگ صحبت کرده بودند، چیزی که البته به‌نظر می‌رسد نه حسن یزدانی و نه کامران قاسم‌پور علاقه‌ای به رخ‌دادنش نداشتند.

حالا حسن یزدانی با فولادین ذوب قرارداد رسمی بسته است، البته بابک بهمنی مدیرعامل این باشگاه به تسنیم گفته است که با توجه به مصدومیت حسن یزدانی، حضورش روی تشک قطعی نیست.

بهمنی در این رابطه گفت: حسن یزدانی همان‌طور که انتظار می‌رفت با فولادین ذوب قرارداد بست اما با توجه به اینکه از جهانی آسیب دیده است، شاید صرفاً کنار تیم باشد و کشتی نگیرد، مگر آنکه شرایط طوری پیش رود که نیاز به حضورش روی تشک باشد و شاید یک کشتی بگیرد.

اما از سوی دیگر، آرتور نایفونوف روس که در مسابقات ارتش‌های جهان در تهران قهرمان 86 کیلوگرم شد، بعد از قهرمانی با تیم سهند ارس قرارداد بست.

این‌طور که پیداست تا اینجای کار بین مثلث مدعیان 86 کیلو که با تیم‌های لیگ برتری ایران قرارداد دارند، صرفاً حضور نایفونوف روی تشک قطعی است.

در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر که 18 آذر در سالن آزادی برگزار می‌شود، سهند ارس رودرروی فولادین ذوب آمل قرار می‌گیرد و صنایع مازندران نیز با دانشگاه آزاد رقابت خواهد کرد.

انتهای پیام/+

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا