سیاسی

سردار فدوی: انقلاب اسلامی در مقابل شرارت‌های آمریکا ایستاد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، سردار دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب یکم مهرماه با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما به بررسی آخرین توانمندی‌های سپاه پاسداران پرداخت.

دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی به تکلیف خود در همه زمان‌ها عمل کرد گفت: در زمان جنگ روالی وجود داشت به طوری که بعد شرایط به گونه‌ای شد که نه تنها در سرزمین ما بلکه در سرزمین‌های دورتر شرارت‌های آمریکا ادامه پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تنها نیرویی که در برابر این شرارت قرار گرفت توانمندی انقلاب اسلامی بود افزود: نیروی قدس مسئولیت را به عهده داشت و در سرزمین‌های دور شرارت‌های که به انقلاب اسلامی ایران وارد می‌شود را پاسخ می‌داد. جنگیدن مربوط به همه پاسداران است، در برخی از موارد شرایط ویژه و خاص است لذا خداوند عنایت ویژه‌ای دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه از رفقای حاج قاسم بیشتر ذهنشان بر روی مواردی می‌رفت که بر حسب ظاهر کوچک بود، اما خداوند آن کار‌ها را بزرگ قلمداد می‌کند و برای آن امور اجر قائل می‌شود، ادامه داد: حاج قاسم مادر پیر شهیدی را که به سختی راه می‌رفت را دید به طوری که خم شد و پای مادر شهید را بوسید.

وی با اشاره به اینکه برخی از اقدامات کوچک بسیار بزرگ خود را جلوه می‌دهد خاطرنشان کرد: حاج قاسم در بین شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم به طور کلی در طول ۴۳ سال در راس قله شهادت قرار داشت لذا خداوند کاری که با حاج قاسم کرد با دیگران نکرد.

دریادار پاسدار فدوی با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ میلیون از مردم ایران در شهر‌های مختلف در مراسم تشییع حاج قاسم حضور داشتند گفت: انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام در سال ۴۲ همه دنیا از جمله مستکبرین را منفعل کرد، آن‌ها تصور می‌کردند که می‌توانند بر ما فائق آیند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن در ۲۴ بهمن سال ۵۷ انقلاب اسلامی در کردستان، خوزستان و سایر استان‌ها وارد عمل شد به طوری که جنگ هشت ساله را به راه انداخت و بعد از پایان جنگ با عراق ۸۲ کشور اعلام کردند که پشت سر صدام بودند و لذا دو ابرقدرت یعنی آمریکا و شوروی سابق با ما جنگیدند و قوت انقلاب اسلامی به شکلی بود که همه را منفعل کرد.

در حال تکمیل…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا