سیاسی

آسایش و امنیت امروز کشور مرهون رشادت شهدا و رزمندگان است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم بهره برداری از طرح گاز رسانی ایستگاه رادار شهید توحیدی بیله سوار گرمی، ‍ ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: آسایش و امنیت امروز کشور مرهون رشادت شهدای والامقام و به برکت ایستادگی و همت آزادگان سرافراز، جانبازان و ایثارگران، ایران اسلامی در اوج اقتدار و پیشرفت است.

وی افزود: دوران دفاع مقدس مصیبت‌ها و هزینه‌های بسیار سنگین مادی و معنوی را برملت و کشور وارد کرد، اما فرصت بسیار بزرگ و به تعبیرمقام معظم رهبری یک گنجینه عظیم بود که زمینه‍ساز رشد ملی ما در ابعاد گوناگون شد.

امیرسرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه بدون شک شک هشت سال دفاع مقدس استمرار مکتب عاشورا بود گفت: فرزندان این مرز و بوم با الهام از واقعه کربلا در مقابل دشمنان زورگو و مستبد جانانه ایستادگی کرده و جان ومال خودرا نثار دین و باورشان کردند و البته در سایه چنین تقدسی بود که دفاع مقدس ماندگار شد و بعد از گذشت سال‌ها همچنان در روح و کالبد مردم به ویژه نسل جوان جاری و ساری است.

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش تصریح کرد: ملت رشید ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی به تمام قدرت‌های شرق و غرب نشان داد که این پرورش یافتگان مکتب حضرت سیدالشهدا بودند که با انسجام واتحاد خویش پاسخی کوبنده به زیاده خواهی‌های دشمنان این مرزوبوم دادند و سندی افتخارآمیز از غیرت و پایداری را به یادگار گذاشتند.

امیر صباحی فرد بابیان اینکه ملت‌های مظلوم و مستضعفان دنیا، جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه خود می‌دانند خاطرنشان کرد: تکیه گاه مقاومت منطقه ایران اسلامی است و نحوه نقش آفرینی ایران در معادلات و سیاست‌های جهانی با سرنوشت ملل مظلوم و مسلمان گره خورده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا