ورزشی

یونس محمود: انتقادات از بازیکنان عراق پس از شکست مقابل ایران بی‌رحمانه بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه یونس محمود، کاپیتان عراق در جام ملت‌های 2007 در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی عراق گفت: کادر جدید مدیریتی فدراسیون فوتبال عراق توجه‌ای ویژه به برنامه‌های آماده سازی تیم ملی پیش از 8 مسابقه پیش‌رو خواهد داشت. هدف ما صعود به جام جهانی 2022 است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال عراق که به تازگی و در انتخابات اخیر این فدراسیون انتخاب شده عنوان کرد: نباید نسبت به ملی پوشان تا این حد بی‌رحم باشید. مرحله مقدماتی جام جهانی هنوز تمام نشده و ما در ابتدای راه هستیم. برخی از انتقاداتی که در این روزها نسبت به ملی پوشان مطرح شد بسیار عجیب بود. قبل از بازی مقابل ایران شاهد تعریف از بازیکنان بودیم به دلیل عملکردی که برابر کره جنوبی داشتیم و بعد از شکست برابر ایران به صورت بی‌رحمانه و غیر قابل قبول از بازیکنان انتقاد شد.

یونس محمود اظهار داشت: اینها بازیکنانی هستند که همه توان خودشان را به کار گرفتند اما موفق نشدند و در حد مورد انتظار نبودند. باید کنار آنها باشیم و از بازیکنانمان حمایت کنیم تا اشتباهات خودشان را رفع کنند و به دنبال بهبود عملکرد در بازی های بعدی باشند. بازی مقابل لبنان می‌تواند اعتماد به نفس را به ما برگرداند. هنوز 8 بازی دیگر باقی مانده و فدراسیون با تمام وجود از تیم ملی حمایت می‌کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا