سیاسی

توقع نداشته باشیم تکیه به خارج، مشکلات ما را حل کند/ سید ابراهیم رئیسی برای هیچ حزبی استثنا قائل نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه،  حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگویی، درباره سیاست خارجی دولت سیزدهم و استفاده از ظرفیت روابط با کشور‌ها برای بهبود اقتصاد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نمی‌توانیم به خارجی‌ها تکیه کنیم. تا امروز که به خارج تکیه کردیم، چه دستاوردی داشتیم و برجام و سیاست‌های کنونی دولت آمریکا چه خاصیتی برای ایران دارد؟ نه سرمایه‌ای آمد و نه پول ما را می‌دهند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: توقع نداشته باشیم تکیه به خارج، مشکلات ما را حل کند. می‌توانیم به ظرفیت‌هایی، چون قرارداد‌های اقتصادی با چین، روسیه و توافقات با دیگر قدرت‌های اقتصادی امیدوار باشیم. آن‌ها در دوران تحریم به ما کمک کردند. به هیچ وجه نمی‌توان به غرب و آمریکا تکیه کرد. از طرفی ظرفیت‌های داخلی فراوانی داریم که اگر این بستر فراهم شود، بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

ترقی، درباره مشورت درون جریانی با رئیس‌جمهور منتخب برای تشکیل کابینه سیزدهم، گفت: در این باره مشورتی صورت نگرفته است و این کار از طریق سایت و سامانه اعلام شده انجام می‌شود.

وی افزود: سید ابراهیم رئیسی برای هیچ حزبی استثنا قائل نیست و حزب موتلفه اسلامی هم کسی را برای ورود به کابینه سیزدهم پیشنهاد نکرده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا