ورزشی

محبی: تقوی می‌گفت روی ما کرمانشاهی‌ها حساب کرده و بدون ما تیم نمی‌دهد/ قائمشهری‌ها پول همشهری‌های‌شان را داده‌اند

پنل اس ام اس هیرو

یدالله محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه، در مورد اینکه تیم هیئت کشتی قائمشهر با وجود گذشت بیش از هفت ماه از اتمام لیگ برتر، هنوز حق و حقوق تعدادی از کشتی‌گیرانش را پرداخت نکرده است، اظهار داشت: نمی‌دانم دیگر باید چه بگویم. هر چه می‌گوییم فایده‌ای ندارد. امیدمان به فدراسیون کشتی بود که موضوع را پیگیری می‌کند. رئیس کمیته انضباطی دو سه بار در همین مورد با خود من صحبت کرد. جلسه هم گذاشته شد و آنها محکوم شدند که پول ما را بدهند، اما هیچ خبری از پول نشد.

وی در مورد میزان طلبش از تیم قائمشهری تأکید کرد: من 90 میلیون از پولم را نگرفته‌ام، ارشک (محبی) و بهمن تیموری هم هرکدام 60 میلیون تومان.

محبی که در آن زمان با پیشنهاد خوب استقلال هم مواجه بود، اما در نهایت به تیم قائمشهر پیوست، با یادآوری این موضوع گفت: رضا یزدانی از دست من ناراحت شد. آنقدر مهدی تقوی گفت که من روی شما کرمانشاهی‌ها حساب کرده‌ام و اگر نیایید تیم نمی‌دهم، ما هم به تیم قائمشهر رفتیم. اتفاقاً اگر نتیجه تیمی را هم نگاه کنید، من، ارشک و بهمن تیموری برای تیم قائمشهر نتیجه گرفتیم و با بردهای ما این تیم سوم شد. اگر ما نبودیم، این تیم از گروهش هم بالا نمی‌آمد. جالب اینجاست که همشهری‌های خودش تا پول را به حساب‌شان نریختند، برای تیم کشتی نگرفتند. در صورتی که ما روی قول‌شان حساب کرده بودیم. فکر نمی‌کردیم که ما هم اول باید پول بگیریم و بعد روی تشک برویم.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جهانی 2019 نورسلطان که موفق به کسب سهمیه المپیک شد، ادامه داد: برای کشتی‌گیر بد است که با دوبنده منتظر دریافت پول بماند و بعد کشتی بگیرد، ولی با این برخوردهایی که دیدیم، اعتمادمان به کل از بین می‌رود. واقعاً خجالت می‌کشیم که دائم در این مورد صحبت کنیم. گفتند از قراردادت کم کن، پولت را بدهیم، اما مگر بنگاه است که سر حق و حقوق‌مان چانه می‌زنند؟! ما به اعتماد مهدی تقوی و شناختی که از او داشتیم و می‌دانستیم از جنس کشتی بوده است و چند ماهی زیر نظرش تمرین کردیم، قرارداد بستیم. خیلی بد است که حالا کسی دنبال پرداخت طلب ما نیست.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا