ورزشی

برگزاری اردوی جوانان در خانه کشتی به تعویق می‌افتد؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، طی روزهای گذشته بعد از برپایی سه مرحله از اردوی تیم کشتی فرنگی جوانان در اردبیل، تهران و قم، قرار بود شاگردان روح الله میکائیلی بار دیگر تمرینات‌شان را در خانه کشتی دنبال کنند تا طی تمرین مشترکی که با بزرگسالان خواهند داشت، به آمادگی بیشتر برای حضور در مسابقات جهانی جوانان برسند، اما مثبت شدن تست کرونای همه اعضای تیم جوانان باعث لغو این اردو شد.

همان زمان میکائیلی عنوان کرد که پس از سه روز، مجددا فرنگی کاران با نمونه‌های منفی که در شهرهای خود آزمایش داده‌اند، به تهران بازگشته و اگر تست کووید-19 آنها منفی بود تمرینات‌شان همراه با بزرگسالان برگزار خواهد شد.

با این وجود بعید به نظر می‌رسد با توجه به اهمیت بحث سلامت کشتی گیران المپیکی که همه این روزها در خانه کشتی تمرین می‌کنند، اردوی جوانان به این زودی‌ها در این محل تشکیل شود.

اکنون رضا اطری در 57، مرتضی قیاسی در 65 کیلو، مصطفی حسین خانی در 74 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، محمدحسین محمدیان در 96 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم کشتی آزاد و علیرضا نجاتی در 60 کیلو، محمدرضا گرایی در 67 کیلو، محمدعلی گرایی در 77 کیلو، محمدهادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم کشتی فرنگی زیر نظر کادرفنی تیم‌های ملی تمرین می‌کنند که مرداد ماه در توکیو باید به مصاف حریفان المپیکی بروند.

باید دید برپایی اردوی جوانان فرنگی به کل به تعویق خواهد افتاد و یا اینکه محل دیگری برای تشکیل مرحله چهارم تمرینات این تیم در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا