سیاسی

رای مردم حق الناس است/ مردم از صندوق رای ناراحت نباشند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی پیش با حضور در حوزه انتخابیه مسجدجامع ارشاد شهرری رای خود را به صندوق انداخت.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از انداختن رای خود در صندوق انتخابات و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از تمام دست اندر کاران انتخابات کمال تشکر را دارم.

رئیسی گفت : انشالله امروز به دست مردم پیشرفت عدالت و اجرای عدالت رقم بخورد؛ توصیه من به عنوان یک کاندیدا این است که رای مردم حق الناس است و باید از آن مراقبت کرد و حتی یک رای هم نباید برخلاف آنچه مردم تصمیم گرفته اند باشد.

وی ادامه داد : بعضی از بخش های کشور نیازمند تعرفه هستد و از همکاران وزارت کشور و شعب اخذ رأی تقاضا می کنم در این راستا تلاش کنند.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امیدوارم که امانت داری نسبت به رای مردم انجام شود اظهار کرد : انشالله خداوند کمک کند و دولتی رقم بخورد که برای مردم و در جهت رفع گرفتاری آنها باشد.

رئیسی گفت : من تصمیم گرفتم در اولین ساعات رای خود را به صندوق بی اندازم و از هرکسی که مشکلی دارد و نا امید است خواهش می کنم که رای دهد و از همه مردم و جوانان با هر گویش و هر اقلیم و با هر نگاه سیاسی می خواهم پای صندوق بی آیند و رای خود را بیندازند.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ناراحتی مردم حق است و به دلیل برخی از کاستی ها بوده، اما اگر دلیل شرکت نکردن باشد اشتباه است. مردم از صندوق رای ناراحت نباشند و در انتخابات شرکت کنند من از همه می خواهم در انتخابات شرکت کنند تا به نفع مردم و در جهت تغییر در وضعیت آنها اقدامات صورت گیرد.

رئیسی در پاسخ به این سوال که قول شما به مردم چیست؟ بیان کرد: من حرف هایی که در انتخابات گفتم برای رفع مشکلات مردم بود و برای انجام این کار شب و روز نمی شناسم و تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا در نقش یک طلبه خدمتگزار مردم باشم.

وی گفت: تنها ایرانی بودن کافیست تا حقوق شهروندی تضمین شود؛ مردم حق دارند و دولت مکلف است به مردم خدمت کند من مردم را صاحب حق می دانم و برای دولت وظیفه قائم و حق را برای مردم و تکلیف را برای دولت می دانم و با تمام وجود در خدمت مردم خواهم بود تا مردم احساس کنند در زندگی آنها تغییر ایجاد شده است.

انتهای پیام

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا