سیاسی

انتخابات ثمره مردم سالاری دینی در کشور است/ مردم انتخاب خود را با دقت و شناخت انجام دهند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار  مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات ثمره مردم سالاری دینی در کشور است و مردم توانستند با تلاش خود، جمهوریت نظام را حفظ کنند.

قالیباف ادامه داد: صندوق‌های رای بزرگ‌ترین سرمایه سیاسی و اجتماعی کشور است، خصوصا شورای شهر که در سطح محلی برای مردم انجام وظیفه می‌کنند.

او افزود: انتخابات فرصت بزرگی برای تغییر چهره مدیریتی کشور نسبت به نقد‌های موجود است.

رئیس مجلس عنوان کرد: رئیس جمهور قرار است چهار سال اداره کشور را دست بگیرد، برای همین از مردم می خواهم انتخاب خود را با دقت و شناخت بیشتر انجام دهند.

او تصریح کرد: وظیفه ما است که بعنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، خواسته‌های مردم را به جد نظارت و دنبال کنیم که مردم احساس نکنند، خواسته‌ها و وعده‌های آن‌ها اجرا نشده است.

قالیباف در ادامه با ابراز امیدواری در خصوص همکاری دولت اینده با دو قوه دیگر، عنوان کرد: امیدوارم دولت آینده بتواند با تعامل با دو قوه دیگر، مشکلات مردم را با اولویت حل مشکلات مردم پیگیری و دنبال کند.

رئیس مجلس در پایان گفت: راه چاره، قهر با صندوق‌های رای نیست، راه چاره، حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب درست است؛ کشور ظرفیت بالایی دارد و می‌توانیم در یک برنامه ۵ ساله، ثبات اقتصادی را به کشور برگردانیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا