سیاسی

استفاده از ظرفیت بالگردی نزاجا جهت تسهیل در برگزاری انتخابات

پنل اس ام اس هیرو

فرمانده نیروی زمینی ارتش پس از شرکت در انتخابات:

به گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور در مدرسه شهید فلاحی و یکی از شعب‌های مستقر در مجتمع سازمانی شهید فلاحی گفت:، ولی امر مسلمین جهان حضور در انتخابات را به عنوان یک واجب عینی عنوان کرده است؛ بر همین اساس ما نیز به عنوان یک مقلد وظیفه داریم تا تکلیف شرعی خود را به نحو احسن انجام دهیم و در آغازین دقایق رای گیری در این مسابقه بندگی و اطلاعت شرکت کنیم.

وی با اشاره به حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای گفت: حضور مردم در همین ساعات اولیه آغاز انتخابات پرشور بوده و از این بابت نیز خدا را شاکریم که ملت بزرگ ایران همچنان به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند و پشتیبان ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه تمامی نیرو‌های ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران به این تکلیف شرعی عمل می‌کنند گفت: برای بخشی از نیرو‌هایی که داخل پادگان‌ها هستند. تمهیداتی انجام شده تا در همان مکان بتوانند رای خود را به صندوق بیندازند و بخش دیگری از نیرو‌ها که در مرز‌های کشور مشغول مرزبانی و برقراری امنیت هستند نیز از طریق صندوق‌های سیار رای خود را خواهند داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان خاطرنشان کرد؛ همچنین ظرفیت بالگردی نیروی زمینی ارتش امروز جهت تسهیل در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اختیار مردم شریف ایران قرار دارد و از این ظرفیت در مناطق صعب العبور جهت انتقال صندوق‌های سیار استفاده می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا