سیاسی

رئیسی: از روز اول دولت ساخت مسکن را کلید خواهیم زد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با بخش خبری ۲۰:۳۰ در پاسخ سوال مردم در خصوص برنامه دولت برای خانه دار شدن جوان‌ها، گفت: دغدغه مسکن، دغدغه بسیار گسترده و مهمی است که مردم را نگران کرده است و امروز خانه دار شدن برای مردم تبدیل به یک رویا شده است.

وی افزود: امروز مستاجر شدن هم در شهر‌های بزرگ به مشکل جدی تبدیل شده است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه این مسئله و مشکل راه حل دارد، گفت: امروز ۵۰ درصد هزینه سبد خانواده را مسکن به خود اختصاص داده است، در صورتی که ساخت مسکن به صورت گسترده در کشور آغاز شود، این مشکل حل می‌شود.

رئیسی اظهار داشت: امکان ساخت مسکن در کشور وجود دارد، باید سالانه یک میلیون مسکن در کشور ساخته می‌شد، اما این کار نشد.

وی تاکید کرد: برای ساخت ۷۰۰ هزار مسکن عقب هستیم، اما امکان ساخت مسکن وجود دارد. در اطراف شهرها، زمین‌های زیادی وجود دارد که در اختیار دستگاه‌ها است و باید آزاد شود و در اختیار ساخت مسکن قرار گیرد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: مسکن به عنوان صنعت پیشران، تولید و اشتغال را در کشور افزایش می‌دهد، باید مسکن سازی گسترده آغاز شود. انواع تسهیلات ساخت مسکن اختصاص یابد.

رئیسی گفت: ساخت مسکن، مشکل اشتغال و ازدواج را حل می‌کند؛ از روز اول دولت مسئله ساخت مسکن را کلید خواهیم زد. مسکن مهر نواقص دارد، سریعاً باید رفع شود و مسکن‌ها به مردم تحویل داده شود. اقدامات جدید را نیز برای ساخت مسکن آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا