سیاسی

ابوشریف: چهره رژیم جعلی صهیونیستی بیشتر مخدوش‌ شده است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه آلانه، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و شکیبایی کارشناس مسائل فلسطین امشب ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به بررسی تحولات فلسطین پرداختند.

ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به اینکه در غزه شاهد حوادثی هستیم و دیدیم که اسرائیلی‌ها چه کار‌هایی را انجام می‌دهند گفت: اسرائیل تحت نظر دوربین‌ها جنایت‌ها را انجام می‌دهد، جنایت‌های زیادی در جا‌های مختلف فلسطین انجام شده است و تعداد زیادی از فلسطینیان کشته شده‌اند و این طبیعت رژیم صهیونیستی است و الان چهره این رژیم جعلی بیشتر مخدوش‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه تجهیزات ما پیشرفته‌تر شده و محور مقاومت در این مسئله با ما بوده است ادامه داد: در کرانه باختری دیدیم که غیر از مقاومت کاری نمی‌توان کرد، حتی مسجد الاقصی هدف عملیات یهودی سازی گسترده قرار گرفت.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به اینکه اسرائیل یک آپارتاید حقیقی است گفت: اسراییل یک نژاد پرست است و حقوق بشر را زیر پا می‌گذارد ،ملت فلسطین تنها گزینه‌ای که دارد مقابله و اتحاد پیرامون مقاومت است تا بتوانند به حقوق خود دست پیدا کنند.

ابوشریف اظهار کرد: مشکل اصلی مشکل اشغالگری است و ما تلاش می‌کنیم با امکاناتی که در اختیار داریم علیه توطئه‌هایی که الان علیه ما انجام می‌شود مقابله کنیم ، ملت فلسطین مقاومت می‌کند لذا ۷ میلیون نفر در فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی مقاومت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی نمی‌تواند توطئه‌های خود را اجرایی کند به همین خاطر دچار دیوانگی کامل شده است عنوان کرد: صهیونیست ها دچار جنون و دیوانگی شده‌اند، کابینه رژیم صهیونیستی دچار شگفتی و تعجب شده است و عامل آن مقاومت ملت فلسطین است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به اینکه شهرک نشین های صهیونیستی روز به روز افزایش پیدا می‌کنند افزود: افراطیون و تندروها در آنجا کارهای بسیار زشت انجام می‌دهند و به فلسطینی‌ها فشار می آورند، مشکل نتانیاهو در داخل را باید مورد ارزیابی قرار داد، مشکلات نتانیاهو در داخل بیشتر از جنگ غزه است نتانیاهو در داخل کشور خود دچار چالش‌های زیادی شده این در حالی است که ملت فلسطین متحد شده است.

وی اظهار کرد: ملت فلسطین در مسیر مبارزه متحد هستند ، ملت فلسطین می خواهند پیام هایشان را به سازمان‌های بین الملی و کشورهای بزرگ برساند ، کشورهای بزرگ بودند که اسرائیل را ایجاد کردند و فشارها را بر ملت فلسطین روزبه‌روز بیشتر می کند ،ملت فلسطین آماده است تا حقوق خود را به دست آورد ، همه می‌دانند که حقوق ملت فلسطین چیست.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا