سیاسی

اتکا به نیروهای جوان کلید حل مشکلات کشور است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: امروز در جشنواره ملی جوان نوآور ماندگار که مزین به نام شهید مدافع حرم، سید مصطفی موسوی بود، شرکت کردم. این مراسم به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران – غرب، برگزار شد و علاوه بر بنده، دو همکار عزیزم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید نیز از دولت در آن شرکت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: در این مراسم سه مفهوم که اهداف این جشنواره بر آن استوار بود مورد بحث قرار گرفت که برای اینجانب بسیار ارزشمند بود؛ این سه مفهوم «جهاد و شهادت به عنوان الگویی برای خدمت»، «تخصص و خلاقیت و نوآوری برای حل مشکلات و توسعه کشور» و «اتکا به نیرو‌های جوان برای حضور موثر درعرصه‌های مختلف» بود که از دید بنده می‌تواند کلید حل بسیاری از مسائل و مشکلات مزمن کشور باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: در این جشنواره که به دنبال نوآوری و ابتکار در مسائل اجتماعی است و به اتکا جوانان متخصص و نوآور برای حل مشکلات و آسیب‌های اجتماعی پایه‌گذاری شده، ابراز امیدواری شد که این اهداف نیک در سال‌های آتی بتواند منشاء تحول در حوزه اجتماعی شود.

واعظی تصریح کرد: در روز‌هایی که سرمایه ملی کشور‌ها بیش از منابع زیرزمینی و معادن، دانش، فناوری و نیروی انسانی نخبه و توانمند است، تقویت اکوسیستم نوآوری و حمایت از همه کسانی که برای اعتلای دانش و فناوری در این مرز و بوم می‌کوشند، اهمیت به سزایی دارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا