هنری

«کودک شو» به مرحله فینال رسید

پنل اس ام اس هیرو

خبرگزاری مهر: فصل چهارم «کودک شو» با مشخص شدن خانواده برتر در مرحله فینال به پایان می رسد.

 

«کودک شو» به مرحله فینال رسید

 

 به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، رضا نصیری تهیه کننده مسابقه «کودک شو» از پخش آخرین قسمت برنامه در سری چهارم در سه شنبه ۲۱ اردیبهشت خبر داد.

 

وی با بیان اینکه در این فصل ۳۶۰ خانواده به همراه فرزندان خود حضور داشتند با اشاره به شرایط سخت تولید و رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام ضبط برنامه افزود: در این فصل با وجود شیوع کرونا و توجه به سلامتی خانواده های شرکت کننده و عوامل تولید، ۲۰۵ قسمت بدون حضور تماشاگر ضبط و روی آنتن شبکه نسیم رفت.

 

نصیری ادامه داد: اتقاق مهم هر مسابقه حضور تماشاگر و هیجانی است که به برنامه منتقل می کند. از این رو در اتاق فکر برنامه تلاش شد جذابیت مسابقه در دل بازی و بین خانواده های شرکت کننده طراحی و اجرایی شود تا نبود تماشاگر از هیجان مسابقه کم نکند و بر رقابت تاثیرگذار نباشد.

 

تهیه کننده «کودک شو» درباره حضور حمید گودرزی در سری چهارم اظهار کرد: مسابقه «کودک شو» با توجه به ساختاری که برای آن طراحی شده چه در زمان حضور پژمان بازغی و چه در این فصل با حضور حمید گودرزی بر رقابت سالم خانواده ها استوار و متکی بوده و حضور این هنرمندان به عنوان مجری در موفقیت برنامه در جایگاه خود موثر بوده است.

 

نصیری درباره ضبط سری پنجم این مسابقه گفت: با توجه به نظرسنجی های مرکز تحقیقات سازمان و اقبال همیشگی مخاطب به این برنامه در این چند سال اخیر و قرار گرفتن «کودک شو» در بالای جدول این نظرسنجی ها، کار برای ما و تیم تولید سخت می شود تا برای فصل های جدید بتوانیم با ساختار و ایده های جدید مسابقه را طراحی و ضبط کنیم. با این حال مسابقه با ساختاری جدید به شبکه نسیم باز خواهد گشت تا همچنان همراه با مخاطبان باشد.

 

فینال سری چهارم «کودک شو» به تهیه کنندگی رضا نصیری و با اجرای حمید گودرزی سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا