سیاسی

طرح جدید نمایندگان برای انتقال مسئولیت مذاکرات هسته‌ای از وزارت خارجه به شورای عالی امنیت ملی

پنل اس ام اس هیرو

شجاعی در گفت‌وگو با باشگاه آلانه مطرح کرد؛

حجت الاسلام حسن شجاعی علی‌آبادی نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، گفت: طرحی را آماده کرده‌ایم که مسئولیت مذاکرات هسته‌ای و پرونده هسته‌ای از وزارت امور خارجه به شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن مانند سال‌های ۸۲ تا ۸۴ منتقل شود.

وی ادامه داد: به نظر ما آن سیاست، سیاست بهتری بود و شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن می‌توانند مجری بهتری برای سیاست‌های قطعی نظام در مقایسه با آقای ظریف و وزارت امور خارجه باشند.

حجت الاسلام شجاعی با بیان اینکه محتوای صوتی یاد شده از سوی دشمنان ایران منتشر شده است، اظهار کرد: انتشار این صوت را محکوم می‌کنیم و هر کسی هم مسئول آن است، باید مجازات شود. مسلماً کسی که مسئولیت مذاکرات هسته‌ای و پرونده هسته‌ای ارائه داده باید باور قلبی و کارشناسی به سیاست‌های قطعی نظام داشته باشد، ولی اگر کسی حتی از نگاه کارشناسی هم این سیاست‌ها را باور نداشته باشد، نقش درستی را نمی‌تواند در جهت تحقق اهداف نظام و تأمین منافع مردم ایفا کند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه آقای ظریف همچنان بر روی دیدگاه‌های خودشان هستد، صلاحیت مسئولیت مذاکرات هسته‌ای را ندارند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا