ورزشی

برگزاری مراسم کمک‌های مومنانه خانواده تیراندازی با کمان

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مراسم کمک مومنانه خانواده تیراندازی با کمان با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، میرجلیلی  رئیس سازمان بسیج ورزشکاران و جمعی از ورزشکاران تیراندازی با کمان  برگزار شد.

غلامرضا شعبانی بهار در این مراسم عنوان کرد: کمک مومنانه امروز با همکاری اعضای تیم ملی، اعضای هیئت رئیسه، هیئت‌های استانی و با کمک وزارت ورزش و سازمان بسیج ورزشکاران برگزار شد و جا دارد از تک تک این عزیزان تشکر کنم.

همچنین عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم اظهار داشت: برای جامعه ورزش افتخار است که در کمک رسانی و امداد به مردم پیشگام باشد. کرونا آسیب‌های جدی را به معیشت مردم وارد کرد و این موضوع ایجاب می‌کرد که همه دست به دست هم بدهیم و به افراد نیازمند کمک کنیم.

وی در ادامه افزود: در این مدت توسط جامعه ورزش و مشارکت فدراسیون‌ها شاهد برگزاری مراسم کمک مومنانه بودیم. ورزشکاران همانطور که با پیروزی در میادین مختلف روی سکو می‌روند با مشارکت در این نوع مراسمات نیز روی سکو می‌روند و این یک برد و پیروزی پهلوانانه است.

معاون‌ فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: اثر معنوی این کار را در افتخارآفرینی ورزشکاران در میادین بین‌المللی خواهیم دید و دعای خیر مردم پشت سر ورزشکاران خواهد بود.

میرجلیلی، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران نیز در این مراسم با بیان اینکه افتخار جامعه ورزش این است که به مولا علی (ع) اقتدا می‌کند، گفت: ورزشکاران در همه صحنه‌ها برای کمک به اقشار مردم حاضر هستند. بار دیگر ورزشکاران ثابت کردند که پای نظام و آرمان‌های انقلاب هستند.  کار ارزشمند که ورزشکاران انجام می‌دهند یک کار جهادی است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران خاطرنشان کرد: مسئولین وزارت ورزش و در راس آن دکتر احمدی با مشارکت فدراسیون‌ها در این مدت که ویروس کرونا در کشور بود با برگزاری مراسم کمک مومنانه نقش پررنگی در کمک به خانواده‌های نیازمند داشتند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا