ورزشی

منصوریان: فاکتور اشتباه بازیکن را به حساب ما ننویسید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: می‌دانستیم با تیمی بازی داریم که در آبادان سخت بباز است. نفت در آبادان فوق العاده خوب بازی می‌کند و نفرات خوبی دارد و به پورموسوی تبریک می‌گویم.‌ در شروع فصل، قبول هدایت نفت خیلی کار سختی بود، خیلی از بازیکنانش را از دست داده بود و با بازیکنان جوان کارش را شروع کرد.

وی افزود: به عنوان مربی‌ای که سال‌ها آکادمی کار کردم، به لحاظ این گنجینه‌ای که در فوتبال آبادان است و به لحاظ کار آکادمیک معتقدم فوتبال خوزستان روی گنج خوابیده است. به راحتی 500 – 400 ستاره و فوق ستاره اینجاست و در مجموع صنعت نفت تیم خوبی بود. امروز هم معتقدم دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: باید با پلن B فوتبال بازی می‌کردیم و با محافظت از نفرات تاثیرگذار، به خصوص طالب ریکانی که هم پیش از بازی و هم آخر بازی به او تبریک گفتم. کار او جای تقدیر دارد که خودش را وقف فوتبال آبادان و تیم صنعت نفت کرده است. به عنوان کسب که سال‌ها در تیم امید سرمربی بودم و در تیم ملی دستیاری کارلوس کی‌روش و افشین قطبی را کردم، به فوتبال آبادان و تیم صنعت نفت تبریک می‌گویم. ریکانی واقعاً خودش را وقف این تیم کرده و وقتی پا به توپ می‌شود، حتی به عنوان رقیب لذت بخش است. حالا که او در این شهر مانده، کمکش کنند تا الگویی باشد برای بقیه بازیکنان آبادنی که در سطح کشور داریم و این توانایی را در خودشان ببینند که به شهر خودشان برگردند. از خودگذشتگی ریکانی جای تقدیر دارد و از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر آبادان نام می‌برم و من با اینکه رقیب او بودم، از فوتبالش لذت بردم.

منصوریان با بیان اینکه نتیجه بازی می‌توانست با تساوی یک – یک نیز همراه باشد، گفت: حتی اواخر بازی ممکن بود بازی 2 بر صفر به سود ما شود و هیچ تضمینی برای برتری یک بر صفر ما تا لحظه‌ای که داور سوت بزند، نبود. ممکن بود تا پایان مسابقه، نتیجه یک – یک شود که پورحمیدی دو مهار موفق داشت. در مجموع می‌خواهم بگویم بچه‌های ما زحمت کشیدند و گل خود را حفظ کردند.

وی ادامه داد: از مجموعه تیم‌هایی بودیم که توانستیم صنعت نفت را در آبادان شکست بدهیم، خیلی تیم‌ها به اینجا آمدند و گیر کردند. تیم‌های بزرگ را در نیم فصل اول دیدم که شانس بردن در اینجا را نداشتند. در نهایت هر دو تیم خوب بازی کردند، بازی می‌توانست با گل‌های بیشتری همراه باشد، اما لطف خدا و تلاش بچه‌ها این برد را برای ما به همراه داشت و کمی هم خوش شانس بودیم که بازی یک – یک نشد.

منصوریان در پاسخ به این سوال که بازیکنان آلومینیوم در اواخر بازی دوست داشتند نتیجه را حفظ کنند و گویا به خاطر برگزاری بازی در شب خواب‌شان می‌آمد که وسط زمین می‌خوابیدند، گفت: این صحبت شما را طور دیگری تفسیر می‌کنم و به آقای پورموسوی و فیروزی هم گفتم. خواهش می‌کنم اگر بازیکن ما اشتباه کرده، فاکتور آن را برای ما ننویسید. بازیکن ما اشتباه کرد و صدای من را باید می‌شنیدید که فریاد می‌زدم بلند شود و حتی به پزشکان تیم گفتم بدون اجازه وارد زمین نشوند. این کار خوبی نیست و اگر این اتفاق در دقایقی از بازی به خصوص 8-7 دقیقه مانده به پایان نیمه اول افتاد، به بازیکنانم و دروازه‌بان جوانم گفتم ما این کارها را نمی‌پسندیم و باید با صلابت ببریم. البته او بین دو نیمه دستش را به من نشان داد که ضرب دیده بود. از پورموسوی و پیروانی هم عذرخواهی کردم و این کارها مورد پسند ما نیست.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم تاکید کرد: هنوز بازی ایران و بحرین یا ایران و قطر را فراموش نکرده‌ام. یونس احمد معروف را فراموش نکرده‌ام که طوری ما را عصبانی کردند که کریم باقری با مشت به صورت او کوبید. از این کار خوشمان نمی‌آید و سال‌ها خودمان فوتبال بحرینی و قطری را مسخره کردیم. اگر اشتباهی از بازیکن ما سر زده است، موظف هستیم که عذرخواهی کنیم.

ادامه دارد…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا