ورزشی

مخالفت بازیکنان اینتر با درخواست رئیس باشگاه برای کاهش حقوق/ تردید کونته برای ماندن

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا مدعی شده است که درخواست استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر از اعضای این تیم برای کاهش حقوق‌شان به منظور جبران ضرر‌های مالی ناشی از شیوع کرونا مورد موافقت آنها قرار نگرفته است و حتی امکان دارد که سرمربی و مدیراجرایی باشگاه راه خود را از نراتزوری جدا کنند.

اینتر هفته گذشته برای اولین بار از سال 2011 و برای نوزدهمین بار در طول تاریخ قهرمان سری A شد اما زمان زیادی از جشن قهرمانی کونته و مردانش نگذشته بود که رئیس‌شان استیون ژانگ کام آنها را با یک خبر بد، تلخ کرد و گفت به خاطر بحران مالی باشگاه آنها باید با کاهش حقوق‌شان موافقت کنند وگرنه پیشبرد پروژه‌های باشگاه برای فصل آینده غیرممکن خواهد شد.

گویا چیزی ژانگ از اعضای تیم درخواست کرده شامل چشم‌پوشی از حقوق کامل یک ماه‌شان و علاوه بر آن پاداش‌های مربوط به قهرمانی در سری A می‌شود چیزی که با مخالفت تمامی بازیکنان مواجه شده و حتی عصبانیت برخی از آنها را هم در پی داشته است.

 

کوریره همچنین نوشته است که علاوه بر بازیکنان تیم، آنتونیو کونته سرمربی تیم و مدیران باشگاه جوزپه ماروتا و پیرو اوسیلیو هم به هیچ عنوان از درخواست ژانگ استقبال نکرده‌اند.

اکنون گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال جدایی تعدادی از اعضای این در صورت ناتوانی اینتر در پرداخت حقوق و مطالبات آنها صورت گرفته است که این اتفاق در صورت تحقق به معنا از شروع دوباره پروژه گروه سونینگ در اینتر از صفر خواهد بود.

کونته، ماروتا و اوسیلیو هر سه تا پایان فصل آینده با اینتر قرارداد دارند و این در حالیست که گروه سونینگ همچنان در جستجوی سرمایه‌گذاری است که حاضر شود تنها بخشی از سهام این گروه را خریدار کند و هنوز در انجام آن موفق نشده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا