ورزشی

محمدیان: حریفان خارجی‌ام را دنبال می‌کنم/ کارم با مدال المپیک کامل می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، محمدحسین محمدیان که در مسابقات گزینشی آسیایی در آلماتی موفق به کسب سهمیه المپیک شد، در برنامه دایره طلایی اظهار داشت: تیم ملی آزاد خوشبختانه سه سهمیه باقی مانده را به دست آورد، در وزن 97 کیلوگرم مدعیان خوبی داریم. علی شعبانی، علیرضا کریمی و مجتبی گلیج که باید دید در نهایت کدام کشتی‌گیر راهی المپیک می‌شود.

وی که بعد از 4 سال دوری از مسابقات، بازگشت قدرتمندانه‌ای به کشتی داشت، خاطرنشان کرد: بعد از آنکه سال 2015 به آسیایی رفتم آن محرومیت برایم ایجاد شد و باید حتما پرقدرت برمی‌گشتم. 6 ماه دوری از مسابقه هم سخت است و برگشتن به تشک بعد از آن خیلی سخت می‌شود، اما سعی کردم بعد از 4 سال دوری به آماده‌ترین شکل بیایم، چون اگر غیر از این بود، نتیجه نمی‌گرفتم. همه هدفم رسیدن به المپیک بود. تا الان هم هنوز کاری انجام ندادم و کارم زمانی تکمیل می‌شود که یک مدال خوشرنگ از المپیک بگیرم.

محمدیان که سال گذشته باخت را مقابل شعبانی تجربه کرد، در این خصوص تاکید کرد: کرونا باعث شد چند وقتی تمرین ما شکل ایده‌آلی نداشته باشد. آسیب دیدگی بدی داشتم و 2-3 ماه خانه نشن بودم، به همین دلیل در انتخابی از نظر روحی و بدنی شرایط ایده‌آلی نداشتم. بعد از حضور در 7-8 اردو به گزینشی رفتیم، بدنم عالی نبود و قطعا باید بهتر شود اما شرایط بدنی‌ام به نسبت خوب بود و توانستیم بعد از غلبه بر کشتی‌گیران ژاپن، ترکمنستان و هند سهمیه المپیک را بگیرم. حریف فینالم هم ابراگیموف ازبک بود که با من کشتی نگرفت.

این کشتی‌گیر مازندرانی در مورد شناختش از حریفان خارجی تصریح کرد: المپیک بزرگترین رویداد ورزشی است و آرزوی هر ورزشکاری این است که در آن حضور داشته و مدال بگیرد. قطعاً تمامی حریفان خارجی‌ام را دنبال می‌کنم. سعدالله یف روس، اسنایدر آمریکایی، شریف شریف‌اف آذربایجانی و بقیه را در هر مسابقه‌ای که می‌روند، می‌بینم و نکات فنی را با مربیان درمیان می‌گذارم. اگر برای المپیک انتخاب شدم، با کادرفنی کلاس آنالیز خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا