سیاسی

سازمان ملل مدت‌هاست که چشم خود را بر جنایات اسرائیل بسته است

پنل اس ام اس هیرو

سردار سرتیپ پاسدار محمد اسماعیل کوثری نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و جانشین سابق فرمانده قرارگاه ثارالله در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به روز قدس گفت: هر سالی که مراسم روز قدس برگزار می‌شود از گستردگی و وسعت بیشتر برخوردار می‌شود و این نشانه از آگاه شدن دنیا نسبت به جنایت‌های صهیونیست‌هاست که به هیچ فردی رحم نمی‌کنند.

او ادامه داد: پیام روز قدس در اصل این است که مرگ صهیونیست‌ها هر روز نزدیک‌تر می‌شود که آن هم به سبب حقانیت ملت فلسطین  و امیدواری آنهاست که انشالله بتوانند با سرنگونی رژیم غاصب و جنایتکار قدس حق تعیین سرنوشت خود را باز پس بگیرند.

کوثری با اشاره به اشغال اراضی فلسطینی افزود: کشورهای اروپایی و آمریکایی ها می دانستند که در این منطقه سوخت و نفت بسیار زیاد است و از همین رو نیز با توطئه های فراوان سرزمین یک ملت را به غارت بردند. آنها توطئه شان این بود که در درون کشورهای اسلامی اسرائیل را علم کنند و پس از آن جنایت های بسیاری انجام دادند که نشان از توطئه هایی بسیار بزرگ بود و الان هم شاهدیم که باوجود این جنایات حقوق بشر سازمان ملل حتی یک بار هم این رژیم را محکوم نمی کند، در حالی که در مورد جمهوری اسلامی ایران در برابر کوچک‌ترین حرکت بزرگ‌نمایی می کنند؛ اما در قبال ترور در سایر کشورها و جنایات کشتار دست جمعی شان سکوت کرده اند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا