ورزشی

الهویی: فولاد شایسته صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، سعید الهویی درباره دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: خیلی خوشحال هستیم که فرصت ارائه یک بازی جوانمردانه، درگیرانه، تاکتیکی و باکیفیت را خواهیم داشت و امیدوارم باعث حال خوش فوتبالدوستان شود، چون وظیفه ماست که در شرایط کنونی تلاش کنیم با ارائه عملکرد خوب در زمین، حال خوبی برای بینندگان ایجاد کنیم.

وی با تمجید از شاگردان نکونام گفت: مقابل فولاد هستیم که عملکردی فراتر از انتظارات در لیگ قهرمانان آسیا داشت و از لحاظ فنی، شایسته صعود به مرحله حذفی بود. این تیم مقابل تیم‌های بزرگ آسیایی بازی‌های باکیفیت و خوبی ارائه کرد و نشان داد بسیار باکیفیت است. خیلی متأسف هستیم که فولاد با وجود ارائه بازی‌های باکیفیت و خوب، نتوانست به مرحله بعدی صعود کند. به اعضای این تیم خسته نباشید می‌گوییم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم.

«انتظار بازی درگیرانه میانه زمین بین هافبک‌های دو تیم را داریم.»، مربی گل‌گهر سیرجان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: اصلی‌ترین تاکتیک برای مقابله با فولاد، کنترل خط میانی بوده و تدابیر قلعه‌نویی بر مبنای قطع ارتباط میان مهاجمان و هافبک‌های فولاد است. این وظیفه هافبک‌های میانی ماست که تاکتیک‌های تمرین شده را در زمین اجرا کنند.

الهویی عملکرد گل‌گهر سیرجان را ستود و خاطرنشان کرد: با وجود کیفیت بالای فولاد، ما هم گل‌گهر و تیمی بسیار باکیفیت هستیم که سبک منحصر به فرد خود را ارائه می‌کنیم. بازی‌های ما از لحاظ تاکتیکی جذاب است و تلاش می‌کنیم مدل بازی خود را ارائه کنیم. خدا را شکر در نیم‌فصل دوم با اضافه شدن بازیکنان جدید، دست قلعه‌نویی بازتر است و در چند پُست بازیکنان خوبی در اختیار داریم. آقاجانپور و پورعلی که در جام حذفی به میدان رفتند و عملکرد بسیار خوبی داشتند. امیدوارم بازی خوب و جوانمردانه‌ای ببینیم و تماشاگران از آن لذت ببرند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا