ورزشی

بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران به مناسبت روز قدس

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، سازمان بسیج ورزشکاران به مناسبت روز قدس، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

آزادی قدس نزدیک است. قدس، دفتر خونین مقاومت است که برگ برگ آن نماد حماسه‌ای جاودان و مظلومیتی بی‌نهایت است. قدس، نماد حق خواهی مردم وایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و جنایت است. ورزشکاران  و جوانمردان ایرانی همانند دیگر اقشار مردم هرگز رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی را به رسمیت نخواهند شناخت.

امسال اگرچه شیوع ویروس منحوس کرونا توفیق حضور در راهپیمایی روز قدس را از ملت شریف و غیور ایران گرفت اما هرگز از نفرت و بغض مردم ما از ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی کم نشده بلکه روز به روز افزون‌تر هم گشته است.

در این میان، جامعه ورزش تلألو دیگری دارد چرا که حرف از پهلوانی و جوانمردی و مردانگی است و باعث می‌شود روز قدس برای جوانمردان و دلاورمردان کشور ما از اهمیت خاصی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین با خودداری از رویارویی با نمایندگان این رژیم متجاوز داشته باشد.

تمام عدالت خواهان و آزادی خواهان و ورزشکاران جوانمرد دنیا، رژیم سفاک صهیونیستی را به رسمیت نشناخته و همیشه با اقدامات ارزشمندی چون عدم رویارویی با نمایندگان آن رژیم، کمک‌های مالی به مردم فلسطین و… تلاش کردند تا مرهمی برای غم و اندوه یتیمان مظلوم فلسطینی باشند.

به امید روزی که نزدیک است ظالمان و مستکبران جهان به ویژه رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار محو شوند تا شاهد اشک های بی‌گناه مادران و پدران و فرزندان داغدار و بی پناه نباشیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا