ورزشی

اقلیمی: نتایج قایقرانان در مسابقات انتخابی المپیک خوب بود/ در تایلند فقط ۵ جلسه تمرین داشتیم

پنل اس ام اس هیرو

ایرج اقلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه، درباره کسب سهمیه المپیک در رشته آب‌های آرام اظهار داشت: ما دوم اردیبهشت ماه به تایلند رسیدیم و از همان فرودگاه به هتل نامه‌ زدند و 10 روز تیم ما قرنطینه شد. در این زمان ما فقط توانستیم تمرینات را در اتاق‌ها انجام دهیم، اما بعد از آن متوجه شدیم که بعضی از تیم‌ها تنها پنج شش روز قرنطینه بودند.

وی در ادامه افزود: ما در این مورد از مسئولان برگزاری مسابقات سؤال کردیم و گفتند به دلیل شرایط کرونایی ورزشکاران هر کشوری که واکسینه شدند شرایط قرنطینه متفاوتی دارند. به هر حال ما در مدت 14 روز فقط توانستیم پنج روز (پنج جلسه) تمرین کنیم.

 

سرمربی تیم آب‌های آرام کشورمان یادآور شد: مسابقات قرار بود سه روز برگزار شود، اما برنامه را در دو روز بستند. در کل بچه‌ها در مسابقات انتخابی المپیک نتایج خوبی به دست آوردند. ‌حتی تیم‌هایی مثل ژاپن و ازبکستان نتوانستند در این مسابقات سهمیه بگیرند.

اقلیمی با اشاره به کسب یک سهمیه توسط علی آقامیرزایی گفت: وی صبح دیروز در مسابقات مقدماتی شرکت کرد و عصر در فینال پارو زد که توانست با پشت سر گذاشتن رقبایی از ازبکستان، قزاقستان، ژاپن و کره جنوبی اول شود و سهمیه بگیرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا