سیاسی

مهم‌ترین وظیفه مردم حضور گسترده در انتخابات آینده است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه،  اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بیان مواضع هفتگی این حزب اظهار کرد: در برهه حساس فعلی، که دشمنان اسلام و ایران دچار بحران‌های همه جانبه شده اند؛ کسانی که مسئولیت دارند باید بیش از هر زمان دیگر در گفتار و رفتار و مواضع خود مواظب باشند که بیگانگان از آن‌ها سوءاستفاده نکنند و در حرکت استوار و مقاوم ایران اسلامی آسیبی وارد نیاورند و مواضع آنها، بیانگر اقتدار و عزت نظام اسلامی و بر مبنای حکمت باشد، به ویژه وزیر امور خارجه که در صحنه بین الملل، باید حضور توانمند و مقتدرانه داشته باشد.

وی ادامه داد: هر مسئولی در دولت، مجلس یا هر دستگاه دیگری، خطا یا اشتباهی کرد باید آن را جبران کند و صادقانه عذرخواهی نماید و رئیس جمهور و رئیس هر قوه در برابر، ولی امر مسلمین و ملت بزرگ ایران پاسخگوی زیرمجموعه خود باشند.

بادامچیان با طلب علو درجات برای شهدا و به ویژه شهید سلیمانی و همراهانش گفت: شهدا در مقام قرب الهی، دارای موقعیت خاص و در بین فکر و دل‌های مردم محبوبیت دارند؛ باید از روح بلند آن‌ها یاری خواست نه اینکه آن‌ها را در محاسبات سیاسی و جناحی برای اهداف خاص غیرارزشی به کار گرفت و از تجربیات آن‌ها و صفای روحشان برای ادامه راه آنان یاری جست.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با لبیک به رهنمود رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: حزب مؤتلفه اسلامی در انتخابات‌های پیش رو حضور جدی دارد تا انشاالله دولت کریمه اسلامی و جامعه نمونه اسلامی تحقق یابد.

وی گفت: مهم‌ترین وظیفه در برهه حساس فعلی، شرکت گسترده مردم در انتخابات آینده است؛ زیرا کلید حل مشکلات و رفع سختی‌ها و موانع در انتخاب خوب و مقتدرانه با حضور گسترده مردم است.

بادامچیان افزود: همه می‌دانند در گام دوم انقلاب و در قرن جدید و با توجه به تحولات منطقه و جهان، ایران اسلامی، به رئیس جمهور و دولتی با برنامه، مقتدر، توانمند و هماهنگی در تیم دولت نیاز دارد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: معتقدیم در شرایط کنونی، شخصیتی می‌تواند، خواسته‌های مردم و رهبری را برآورده سازد که دارای برنامه‌های اجرایی و عملی و کاملا کارشناسانه، به دور از وعده‌های شعاری و غیرقابل اجرا و برخوردار از پشتوانه حزبی مردمی و قوی در سطح کشور باشد و امید که رأی دهندگان به این نکته مهم در رأی دادن توجه داشته باشند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفتگو بار دیگر درباره مذاکرات وین تذکر داد که بر مواضع قطعی نظام جمهوری اسلامی، اجرای کامل تعهدات معوقه و عمل نشده غربی‌ها تأکید شود.

وی همچنین با گرامیداشت روز قدس، که امسال به خاطر بلیه کرونا، امکان راهپیمایی نیست اظهار امیدواری کرد همه دستگاه‌ها و مردم هم زمان با روز قدس درباره خواسته‌های به حق فلسطینی ها، ابتکار‌های جدیدی به کار گرفته شود.

بادامچیان در رابطه با ابراز تمایل عربستان سعودی برای مذاکره نیز گفت: مذاکره زمانی میسر است که بمباران‌های ظالمانه مسلمانان مظلوم یمن و محاصره رنج آور این کشور اسلامی پایان یابد. در غیر این صورت مذاکره با آنان که حتی در ماه مبارک رمضان، ضیوف الرحمان را به خاک و خون می‌کشند جز خسران نخواهد بود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی همچنین یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری، عضو شورای روحانیت مؤتلفه اسلامی را گرامی داشت و به مسئولیت شناسی و تکلیف گرایی همه یاران او در ادامه راه آن فقیه جهادگر فرهنگی، سیاسی و انقلابی تأکید کرد.

بادامچیان همچنین با تبریک روز معلم و روز کارگر، توجه به معلمان و کارکنان آموزش و پرورش از جهات گوناگون و کارگران در سال تولید، مانع زدایی‌ها و پشتیبانی‌ها را وظیفه همه مسئولان دولت و نمایندگان مجلس دانست که در شرایط سخت فعلی آنچه می‌توانند در این زمینه انجام دهند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان یاد و خاطره شهید لیله القدر حجت الاسلام و المسلمین خرسند امام جمعه کازرون و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی را گرامی و برای او علو درجات مسئلت نمود و همگان را به دعای خیر در شب‌های احیاء و همت گماشتن به رفع مشکلات مردم، بیش از گذشته دعوت کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا