ورزشی

توضیحات دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی درباره مشکل دیسک احسان حدادی/ احتمال بازگشت به ایران

پنل اس ام اس هیرو

دکتر اشکان اردیبهشت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آلانه، درباره آسیب‌دیدگی به وجود آمده برای احسان حدادی ملی‌پوش المپیکی پرتاب دیسک (اینجا بخوانید) در اردوی آمریکا اظهار داشت: حدادی دچار مشکل درد کمر شده بود و بر همین اساس نیز MRI انجام و مشخص شد که دیسک کمر دارد. مکاتباتی از طریق فدراسیون ما و همچنین فدراسیون دوومیدانی با او انجام شده و منتظر هستیم مستندات، مدارک درمانی و اقدام صورت گرفته را برای ما ارسال کند تا تصمیم‌گیری لازم صورت بگیرد. ممکن است نیاز به این باشد که علاوه بر این مستندات، معاینات بالینی هم انجام شود که باید هماهنگی لازم در این خصوص انجام شود.

وی افزود: حدادی در حال حاضر تمرین و پرتاب می‌کند و فیلم‌های تمرینات و پرتاب‌ها را نیز فرستاده است، با این وجود بهتر است که تحت نظر باشد.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی عنوان کرد: در فدراسیون پالش هفتگی المپین‌ها را داریم که این پایش هم روی بحث کرونا و هم روی بحث مصدومیت‌های ورزشیکاران المپیکی است. در واقع آنها را رصد می‌کنیم تا بتوانند در نهایت بهترین عملکرد در المپیک داشته باشند. درخصوص حدادی نیز باید پیگیر روند درمانی او باشیم. همانطور که گفتم، تمرینات حدادی قطع نشده و او تمرین لازم را انجام می‌دهد، اما بحث روی این است که بتواند بهترین نحوه عملکرد را داشته باشد و مشکلی به وجود نیاید.

اردیبهشت درباره اینکه آیا حدادی به المپیک توکیو می‌رسد، به تسنیم گفت: نیاز به معاینات تخصصی در خصوص مشکل حدادی وجود دارد. این کار یا باید در همان جا صورت بگیرد، یا اینکه او به ایران بیاید و از نزدیک وضعیتش را رصد کنیم.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا