ورزشی

عدم پاسخگویی مسئولان درباره تخلف تیم لیگ برتری فوتسال/ الوانی: یک جام ارزش ندارد با جان انسان بازی کنند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار ورزشی آلانه، پس از تخلف یک تیم لیگ برتری فوتسال بانوان در ارائه تست کرونای یکی از بازیکنانش با شهرزاد نصیری، مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال تماس گرفتیم که پاسخ نداد.

این در حالیست که نرگس الوانی، سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در واکنش به این اتفاق به خبرنگار ورزشی آلانه، گفت: این اتفاق را در خبرها خواندم و نمی‌دانم برخوردی با این تیم می‌شود.

وی افزود: در فوتبال و فوتسال ما خیلی اتفاقات می‌افتد اما باعث تاسف است یک جام ارزش ندارد که با جان انسان بازی کنند.

این موضوع و نحوه برخورد با این متخلف را از شهره موسوی، نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال پرسیدیم که پاسخ به این مورد را به فردا و بعد از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال موکول کرد.

گفتنی است؛ یکی از تیم‌های حاضر در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان با استفاده از فتوشاپ در جواب تست آخر بازیکنان خود دست برده و با  به‌ روز کردن تاریخ، جواب تست کرونا را  برای سازمان لیگ ارسال کرده و در زمین مسابقه حاضر شده بود.

سازمان لیگ نیز در عملیات راستی‌آزمایی با استعلام از آزمایشگاه متوجه جعلی‌ بودن جواب آزمایش شده و بعد از بررسی، پرونده این تیم را به کمیته انضباطی ارسال کرده است.

چهار تیم‌ سایپا، شرکت ملی حفاری، پالایش نفت آبادان و هیئت خراسان رضوی به مرحله نهایی راه یافته و در 6 هفته برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می‌کنند.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا