ورزشی

بازدید اسکوچیچ و خورشیدی از شرایط اردویی تیم ملی در جزیره کیش/ برطرف شدن اولیه ایرادهای ورزشگاه المپیک

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ روز گذشته به همراه مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی و مهدی خراطی مدیر دپارتمان تیم‌‌های ملی بزگسالان با سفر به جزیره کیش از ورزشگاه المپیک و هتل محل اقامت تیم ملی بازدید کرد.

از اواخر فروردین ماه بود که به صورت رسمی تصمیم قطعی برای برگزاری تمرینات تیم ملی در کیش طبق درخواست سرمربی تیم‌ ملی و پیگیری‌های رئیس فدراسیون گرفته شد. به همین منظور با رایزنی‌های صورت گرفته با منطقه آزاد کیش تمام هماهنگی‌ها برای پرواز اختصاصی تیم ملی، اقامت در هتل مناسب و برگزاری تمرینات در ورزشگاه انجام شد.

به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه تمام مسئولان مرتبط در جزیره کیش با کمک منطقه آزاد برای آماده‌سازی ورزشگاه المپیک بسیج شدند و در زمانی کوتاه اقداماتی موثر برای میزبانی مناسب از کاروان تیم ملی انجام شد.

وضعیت چمن که تعریفی نداشت و بازسازی آن در دستور کار قرار گرفت. به همین دلیل رسیدگی مداوم و کوددهی و تلاش شبانه روزی چمن شرایط بهتری پیدا کرد. البته در جریان بازدید اخیر مشخص شده که هنوز برخی از نقاط زمین نیاز به بلند شدن چمن دارد و نواقصی در کار دیده شده که با توجه به فرصت 25 روزه تا شروع اردوی تیم ملی به نظر می‌رسد که چمن سبز و بلندتر خواهد شد و با رسیدگی نهایی یک دست خواهد بود.

رنگ آمیزی محوطه کل استادیوم، تعویض و بازسازی تابلوهای ورودی‌ها و خروجی‌های مجموعه و هم چنین تابلوهای رختکن‌ها و سرویس‌های بهداشتی هم انجام شده است. همچنین با هماهنگی‌های انجام شده با اضافه شدن لامپ‌های اضافی نور ورزشگاه المپیک هم به استاندارد مورد نظر 2500 لوکس رسیده است.

این تلاش شبانه روزی با پیگیری مداوم مدیران فدراسیون فوتبال و مهدی خراطی رئیس دپارتمان تیم ملی، خورشیدی سرپرست تیم‌ملی و پازوکی سرپرست هیئت فوتبال کیش در این زمان بسیار کم نتیجه داده است. سرمربی تیم ملی هم از شرایط هتل محل اقامت، ورزشگاه و استخر ابراز رضایت ضمنی کرده است. البته قرار است با نهایی شدن کارها، پیش از اعزام تیم ملی به جزیره کیش یک بازدید دیگر هم از امکانات برای تایید نهایی از سوی سرمربی تیم ملی صورت بگیرد.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که تمامی اقدامات مثبت انجام شده برای میزبانی بدون نقص از تیم ملی ایران در آستانه بازی‌های حساس انتخابی جام جهانی، با حمایت همه جانبه عزیزالله فرضی‌پور، رئیس ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش و محمدناصر نجف‌پور، معاونت این مجموعه صورت گرفته است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا