ورزشی

کرمانشاهی: توپ جوری سمتم آمد که آن را بگیرم!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1751002/1

زمان: 10:48  
1400/02/03

بازدید: 3,739

دروازه بان نفت مسجد سلیمان در دو دیدار پیاپی تیمش را از خوردن گل نجات داد و در بازی با مس رفسنجان هم یکی از بهترین بازیکن های زمین بود.

به گزارش آلانه، نفت مسجد سلیمان در شبی که فرهاد کرمانشاهی بارها دروازه تیمش را نجات داد موفق به پیروزی در برابر مس رفسنجان شد وی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر بعد از هفته‌ها بدشانسی موفق شدیم پیروزی ارزشمندی کسب و کمی شرایط تیمی را بهتر کنیم.

او که دو هفته پیش دروازه تیمش را بسته نگه داشته و جلوی مهاجمان حریف را گرفته است در این خصوص ادامه داد: من خودم به این واژه اعتقادی ندارم چون کلین شیت برای کل تیم است و من در این قضیه تنها نیستم. ما تیمی دفاع می‌کنیم و هر ۱۱ نفر برای اینکه گل نخوریم با تمام وجود تلاش می‌کنند.

وی که در یک صحنه اجازه گلزنی به  علیرضا نقی  زاده بازیکن مس رفسنجان نداد و توپش را از زیر طاق بیرون کشید در این خصوص توضیح داد: خدا را شاکرم توپ به نوعی به سمتم آمد که توانستم آن را بگیرم و مزد زحمات مان را گرفتیم.علیرضا نقی زاده دو شانس عالی داشت و تیم مس رفسنجان خیلی اذیتمان کرد.

گلر نفت مسجدسلیمان در مورد تعداد کلین شیت هایش گفت:  من تا به الان ۵ کلین شیت ثبت کردم که امیدوارم این قضیه ادامه‌دار باشد و مهمتر از آن موفقیت‌های نفت است که احساس می‌کنم از بازی با مس آغازش کردیم.

کرمانشاهی در پایان در مورد تغییر و تحول نفت مسجد سلیمان با آمدن محمود فکری افزود: با آمدن محمود فکری بچه ها انگیزه گرفتند و هم قسم شده ایم که حتی بهتر از این فصل اول نتیجه بگیریم و روز به روز هم بهتر می شویم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا