ورزشی

رفتن مورینیو به سود تاتنهام بود (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750722/42

زمان: 23:23  
1400/02/01

بازدید: 4,734

تاتنهام در دیداری دشوار موفق شد در خانه خود 1-2 ساوتهمپتون را مغلوب بکند.

به گزارش “آلانه”، در اولین دیدار بعد از جدایی ژوزه مورینیو، تاتنهام با گل ثانیه های پایانی سون هیونگ مین موفق شد 1-2 ساوتهمپتون را شکست بدهد. اولین فرصت در دقیقه 11 و روی حرکت تماشایی گرت بیل برای تاتنهام ایجاد شد، اما ضربه جیووانی لوسلسو از فاصله ای نزدیک از کنار دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 30 ساوتهمپتون به گل رسید. روی ارسال کرنر از سوی وارد پراوس، این دنی اینگز بود که با ضربه سر دقیق خود دروازه تاتنهام را باز کرده و گل اول را به ثمر رساند. در لحظات پایانی نیمه اول سون هیونگ مین فرصت خوبی برای گلزنی لوکاس فراهم کرد، اما ضربه والی او از فاصله ای نزدیک راهی به دروازه نیافت و ساوتهمپتون با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

 

اما تاتنهام نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در نهایت در دقیقه 60 به گل هم رسید. ضربه لوکاس توسط وسترگارد بازگردانده شد، اما روی ریباند گرت بیل حاضر و آماده موفق شد با ضربه ای فنی دروازه حریف را باز بکند.

 

دقایقی بعد و با ارسال سرخی رگیلون باز هم گرت بیل تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما سالیسو دروازه تیمش را نجات داد. اما تاتنهام در لحظات پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شده و با گلزنی سون هیونگ مین در این دیدار 1-2 به برتری رسید.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا