ورزشی

آنیلی: هرگز از جذب کریستیانو رونالدو پشیمان نیستم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750665/52

زمان: 18:20  
1400/02/01

بازدید: 10,108

آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، هرگونه شایعه پیرامون پشیمانی او از جذب کریستیانو رونالدو را تکذیب کرده است.

به گزارش “آلانه”، یوونتوس در تابستان سال 2018 با قراردادی به ارزش 99 میلیون پوند کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به خدمت گرفت تا این فوق ستاره پرتغالی بتواند بعد از سال 96-1995 به قهرمانی دوباره آنها در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.

 

 

 

 

با این حال از زمان حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس، این تیم نتوانسته از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بالاتر برود. در واقع همین مسئله باعث شده که شایعاتی پیرامون پشیمانی رئیس بیانکونری از جذب این بازیکن به گوش برسد اما آندره‌آ آنیلی به شکل جدی این موضوع را تکذیب کرده است.

 

آنیلی در مصاحبه ای پیرامون این موضوع گفت: “اشتباه در جذب رونالدو؟ نه هرگز اینگونه نبوده و اگر همین فردا هم موقعیت جذب او را داشتم دوباره این کار را انجام می‌دادم. همچنین در مورد پیرلو نیز همین گونه است. ثبات به ما این اجازه را می دهد که مسیر رشد را با سرمایه گذاری روی بازیکنان و مربیان جوان، حتی در اولین تجربه آنها، دنبال کنیم.

 

 

 

 

وقتی ما کریستیانو رونالدو را به یوونتوس آوردیم این انتقال 4 میلیون یورو برای سایر باشگاه‌ها نیز درآمدزایی داشت. ما به دنبال این هستیم که قهرمانان دیگر را در تمام سطوح اینجا بیاوریم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا