ورزشی

عباسیان: به‌روزترین تمرینات لیگ برتر را داریم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750389/47

زمان: 12:58  
1400/01/31

بازدید: 7,630

آلومینیوم باید به ثبات برسد؛

عباسیان می‌گوید که در صورت حمایت هواداران، تیم آلومینیوم به هدفش در پایان فصل خواهد رسید.

به گزارش “آلانه”، معین عباسیان در خصوص شرایط تیم آلومینیوم اراک پیش از بازی با پیکان اظهار داشت: «خوشبختانه این هفته  تمرینات بسیار خوبی را زیر نظر کادرفنی سپری کردیم. متاسفانه بازی مقابل ماشین سازی عملکرد نسبتا بدی داشتیم و بهتر است بگویم که مقابل این تیم انتهای جدولی غافل‌گیر شدیم و آن‌ها به ما این علم را دادند که باید حریف را بدون نام و جایگاهی که دارد، در نظر بگیریم و بسنجیم. حالا با تجربه بهتری آماده حضور در ادامه رقابت های لیگ برتر می‌شویم.

 

هافبک آلومینیوم عنوان کرد: در هفته ای که گذشت، کادرفنی تمرینات خوب و مستمری برایمان در نظر گرفته بود. این نکته را باید بگویم که آقای منصوریان و دستیارانش به‌روزترین متد تمرینی را چه در دفاع و چه در حمله برایمان در نظر گرفته بود و با فشاری که این تمرینات به ما وارد کرده بود، می‌توانیم بگوییم که از آمادگی خوبی برای ادامه فصل بهره مند هستیم. به خصوص جدال با پیکان که تیم سابق من است و شناخت دقیقی از این تیم دارم و یکی از بازی های سخت آلومینیوم خواهد بود. یک تیم جنگنده، با برنامه که سخت می‌توان مقابل آن‌ها بازی کرد اما مطمئن باشید برای سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد و با ارائه یک بازی حساب شده به دنبال کسب برد خواهیم بود.

 

 

عباسیان که در نیم فصل اول پیراهن پیکان را برتن داشت، در خصوص حضور در این تیم گفت: نمی‌خواهم زیاد به گذشته بازگردم، حالا من پیراهن آلومینیوم را برتن می‌کنم و زیر نظر کادرفنی این تیم کار می‌کنم. هدف ما خوشحالی مردم مرکزی و اراک است و مطمئن باشید برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد. هیچ کدام از ما نمی‌خواهیم ناموفق شویم و هدفمان موفقیت آلومینیوم است.

 

وی افزود: البته نباید بی دلیل انتظارات را از آلومینیوم افزایش دهیم و هدف این تیم در سال اول باید ثبات و بقا در لیگ برتر باشد و بعد به رتبه آبرومند فکر کند. کادرفنی و مدیریت هم چنین نظری دارند و باتوجه به حضور بازیکنان و مربیان کنونی، مطمئن باشید به این هدف می‌رسیم.

 

وی در پایان گفت: یک خواهش از هواداران دارم، آن ها خیلی پرشور از ما حمایت کردند. می‌خواهم این حمایت را تا پایان مسابقات لیگ برتر و جام حذفی از ما داشته باشند و مطمئن باشند که ضرر نخواهند کرد و ما هم سربلند خارج خواهیم شد. همه برای موفقیت آلومینیوم تلاش می‌کنم و آخر فصل خوشحال خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا