ورزشی

دحیل به شدت آماده جدال با استقلال می شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750356/56

زمان: 10:16  
1400/01/31

بازدید: 19,241

از اشتباهات درس بگیرید 

روزنامه الرایه چاپ قطر نوشت که الدحیل به دنبال فراموشی توقف برابر الاهلی و گرفتن صدر جدول از استقلال است.

به گزارش “آلانه”، در دور سوم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، فردا شب استقلال و الدحیل در استادیوم الجوهره شهر جده به مصاف هم می روند. دو پیروزی متوالی استقلال مقابل الاهلی و الشرطه، نماینده ایران را در صدر جدول قرار داده و الدحیل 4 امتیازی که در رده دوم قرار دارد، به دنبال گرفتن جایگاه آبی پوشان است.

وزنامه الرایه قطر نوشته است که بعد از تساوی ناامیدکننده مقابل الاهلی در وقت های تلف شده نیمه دوم، وضعیت نارضایتی در فضای اردوی تیم الدحیل ظاهر شده است. جایی که الدحیل پیروزی را از دست داد و از رقابت با استقلال ایران جا ماند که در 2 بازی خود امتیازات کامل را کسب کرده است. کادرفنی به دلیل کمبود وقت و برگزاری متوالی بازی ها از بازیکنان خواسته است بازی قبلی را فراموش کرده و به فکر بازی با استقلال باشند.

 

الرایه در ادامه نوشته است: روز گذشته الدحیل تمرینات خود برای دیدار با استقلال را از سر گرفت. تمریناتی که بر روی عملیات ریکاوری، بازگرداندن آمادگی جسمانی و خلاصی از خستگی بازی قبلی تمرکز داشت. سرمربی و سایر اعضای کادرفنی از این جلسه تمرینی استفاده کرده و با بازیکنان صحبت کردند و خواستار آن شدند آنچه را که در ثانیه های پایانی دیدار با الاهلی رخ داد فراموش کنند و از اشتباهات درس بگیرند تا آنها را تکرار نکنند. 

کادر فنی به رهبری صبری لموشی از بازیکنان خواست که بهترین عملکرد خود را در مقابل استقلال تهران ارائه دهند. او گفت که تیم ایرانی، تیم قدرتمندی است و باید تلاش کرد تا الدحیل بتواند پیروزی های آنها را متوقف کند و صدر جدول را بدست آورد.

الرایه در پایان نوشته است: امروز الدحیل آخرین تمرین خود برای دیدار با استقلال را برگزار می کند که در این جلسه تمرینی صبری لموشی سعی خواهد کرد که روی جنبه فنی تیم تمرکز کند و برخی از نکاتی که لازم است در مقابل تیم ایرانی اجرا شود را به بازیکنان ارائه دهد تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهند تا با نتیجه مثبت برای الدحیل همراه شود، به خصوص که این مسابقه در تعیین تیم صعود کننده به مرحله بعد نقش مهمی دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا