ورزشی

با تصمیم زیدان؛ شب به یادماندنی برای بازیکن رئال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750230/29

زمان: 14:37  
1400/01/30

بازدید: 5,813

گزارش مارکا

زین الدین زیدان شب گذشته به یک بازیکن دیگر اکادمی رئال مادرید برای نخستین بار در تیم اول میدان داد.

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، رئال مادرید شب گذشته در زمین ختافه با تساوی بدون گل متوقف شد. رئال در این بازی غایبان زیادی داشت و زین الدین زیدان محبور شده بود تیمش را با ترکیبی از بازیکنان ذخیره و اصلی به زمین بفرستد.

در نیمه دوم زیزو دو بازیکن تیم جوانان باشگاه را به میدان فرستاد؛ ضمن اینکه ویکتور شوست کاپیتان تیم دوم رئال نیز از ابتدا در میدان بود و کنار ادر میلیتائو زوج دفاعی رئال را تشکیل می دادند.

 

 

 

 

فصل جاری زیدان به بازیکنانی چون ماروین پارک، ویکتور شوست، هوگو دورو و سانتیاگو آریباس در تیم اول باشگاه میدان داده بود و شب گذشته نوبت به آنتونیو بلانکو رسید تا با زیدان نخستین بازی خود در تیم اول رئال را تجربه کند.

او که روز گذشته برای تیم دوم رئال 90 دقیقه بازی کرده بود، به دلیل نیاز تیم اول وارد فهرست بازی با ختافه شد و زیزو او را در نیمه دوم به میدان فرستاد تا جانشین رودریگو گوئس شود.

بلانکو با توصیه های زیدان و همراه با کریم بنزما وارد زمین شد و 24 دقیقه با پیراهن شماره 31 رئال بازی کرد تا یک شب تاریخی و به یاماندنی در فوتبالش به ثبت برسد. در پایان بازی نیز زیدان به صورت ویژه از او تمجید گرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا