ورزشی

کورتوا: کسب یک امتیاز ناامید کننده بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750124/29

زمان: 01:45  
1400/01/30

بازدید: 3,072

وقت ناله و شکایت نیست

تیبو کورتوا تساوی امشب رئال برابر ختافه را ناامیدکننده توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید امشب در زمین ختافه متوقف شد و دو امتیاز حساس را در کورس قهرمانی از دست داد. به فاصله 7 بازی تا پایان لالیگا کهکشانی ها دیگر حق اشتباه ندارند. 

رئال امشب در غیاب بسیاری از ستاره های خوب و با تیمی متشکل از بازیکنان اصلی و ذخیره در میدان حاضر شد و در نهایت نتوانست پیروز میدان شود. تیبو کورتوا گلر بلژیکی رئال در این تساوی نقش مهمی داشت و در چندین صحنه با واکنش های عالی خود مانع گلزنی ختافه شد.

 

 

 

 

 

کورتوا در پایان بازی گفت:« یک امتیاز کمی ناامید کننده است ولی بازی ساده ای نبود. فشردگی بازی ها، خستگی تیم و غیبت چند بازیکن اجازه نداد بازی همیشگی را انجام دهیم. بازی در زمین ختافه نیز همیشه دشوار است و گردش توپ روی چمن خشک ورزشگاه این تیم به خوبی انجام نمی شود. در نیمه اول خوب نبودیم ولی نیمه دوم کمی بهتر شدیم؛هرچند که برای پیروزی کفایت نمی کرد.»

 

کورتوا ادامه داد:« آریباس و بلانکو دیروز 90 دقیقه برای تیم دوم باشگاه بازی کرده بودند و امروز هم از نیمه دوم وارد زمین شدند و باید آنها را ستود. شوست هم در دفاع فوق العاده بود. الان زمان این نیست که غیبت بازیکنان را بهانه کنیم. امشب هر کسی در زمین بود توانش را گذاشت.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا