ورزشی

سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال مشخص شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1750035/41

زمان: 19:19  
1400/01/29

بازدید: 3,196

پس از استعفای جوادی؛ 

حسن شریفی به عنوان سرپرست بخش روابط عمومی فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

به گزارش “آلانه”، عزیزی خادم رئیس جدید فوتبال ایران بعد از مستقر شدن در فدراسیون فوتبال، علی جوادی را به عنوان سخنگوی این مجموعه و سرپرست بخش روابط عمومی انتخاب کرد، ولی دوران حضور این ورزشی نویس با تجربه خیلی طول نکشید و او پس از مدتی به دلیل برخی تصمیم های عزیزی خادم از سمت خود استعفا داد و در پستی اینستاگرامی به صورت واضح به این موضوع اشاره کرد و تاکید کرد که علی رغم صحبت های رئیس فدراسیون دیگر قصدی برای بازگشت ندارد.

حالا و پس از مدتی حسین شریفی که یکی از مجریان رادیو به شمار می رود، برای حضور در پست جدید روابط عمومی فدراسیون انتخاب شده و به زودی کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.  شریفی در حال حاضر مجری برنامه ورزش بدون ویرایش در رادیو گفت و گو است.

مدیر جدید روابط عمومی فدراسیون فوتبال البته در تلویزیون هم سابقه کار دارد و زمانی که برنامه میدان در شبکه ورزش به تهیه کنندگی پیمان یوسفی و مزدک میرزایی پخش می‌شد، شریفی در مقطعی مجری برنامه بود و البته نریشن‌های این برنامه را می‌خواند. او هم چنین یکی از افراد فعال برنامه ورزشگاه نیز به شمار می رود که مدتی است از شبکه پنجم سیما روی آنتن می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا