ورزشی

غلبه کایو بر اخباری بعد از سوت پایان (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749886/58

زمان: 01:00  
1400/01/29

بازدید: 18,650

ستاره برزیلی شارجه به عنوان بهترین بازیکن بازی امشب تیمش مقابل تراکتور انتخاب شد.

به گزارش آلانه، دیدار تیم های تراکتور و شارجه در شب دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. با این نتیجه تراکتور دو امتیازی شد و از رسیدن به صدر بازماند. شارجه هم موفق شد با کسب تک امتیاز بازی امشب، با چهار امتیاز به صدرنشینی خود تداوم ببخشد.

 

یکی از چهره های ویژه بازی امشب کایو، ستاره برزیلی تیم شارجه بود. بازیکنی که شادی پس از گل اش در آخرین بازی شارجه در لیگ امارات هفته گذشته حاشیه ساز شد؛ چرا که برخی از سایت ها مدعی شده بودند که او این شادی را بعد از گل تیمش به نیروی هوایی در شب اول لیگ قهرمانان آسیا انجام داده و باید جریمه عیسی آل کثیر برای او هم در نظر گرفته شود. بررسی تصاویر دو بازی اما خیلی زود مشخص کرد که این صحنه مربوط به لیگ قهرمانان آسیا نبود.

 

 

کایو که پاس تک گل شارجه مقابل نیروی هوایی را به زیباترین شکل ممکن بدهد، در بازی امشب مقابل تراکتور هم تلاش زیادی برای باز کردن دروازه تراکتور کرد اما در این کار ناموفق بود. AFC که تک گل شارجه در شب اول را در میان 5 گل برتر قرار داده و پاس آن را از خود گل مهمتر دانسته بود در پایان بازی امشب نیز، کایو را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرد.

 

کایو در حالی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد که محمدرضا اخباری، دروازه بان تیم تراکتور هم درخشش قابل توجهی در بازی امشب داشت و چندین بار با سیوهای نجات بخش خود مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. جالب اینجاست که در بازی امشب اخباری در چند صحنه نیز کایو را از گلزنی ناکام گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا