ورزشی

ادامه مشکلات مالی در صنعت نفت آبادان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1749762/4

زمان: 15:38  
1400/01/28

بازدید: 744

در شرایطی که ادعا شده بود طی 72 ساعت مشکلات مالی باشگاه نفت آبادان حل خواهد شد، این موضوع همچنان پابرجاست.

به گزارش “آلانه”، بعد از تهدید به استعفا و کناره گیری سیروس پورموسوی از سرمربیگری نفت آبادان، طی جلسات پرتعدادی که برگزار شد قرار بر این شد که با تامین منابع مالی طی 72 ساعت تامین بودجه لازم صورت خواهد گرفت.

 

در ادامه با اعلام سیروس پورموسوی مبنی بر ادامه همکاری با این باشگاه، همچنان این مشکل باقی مانده است و مدیران نتوانسته‌اند تامین اعتبار لازم را صورت دهند.

علی عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در صحبتی که با میزان داشته، در مورد آخرین شرایط مالی باشگاه صنعت‌نفت آبادان گفت: تاکنون هیچ پولی به حساب باشگاه صنعت نفت واریز نشده است؛ البته پیگیر تغییر شرایط هستیم و ملاقات‌هایی با برخی مسئولان داشتیم؛ اما هنوز موفق نشدیم بخشی از این پول را به باشگاه تزریق کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که مشکلات مالی باعث شده پورموسوی از سرمربیگری این تیم استعفا دهد؟ گفت: به این شکل نبود که پورموسوی بخواهد ما را ترک کند. اصلا بحث رفتنش مطرح نبود. او از شرایط ناراضی است؛ اما هرگز ما را در تنگنا قرار نداده است. با او در تعامل بودیم و حتی خودش پیگیر شرایط بود تا هر چه سریع‌تر پول به باشگاه تزریق شود. اما تاکنون این مهم محقق نشده؛ هر چند هنوز امیدواریم.

 

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در خصوص اینکه گفته شده، تماس‌هایی برای کمک ۱۲ میلیاردی وزارت ورزش به این باشگاه شده، تصریح کرد: با من تماسی گرفته نشده و از چنین چیزی بی‌خبرم؛ اما اینطور نیست که مسئولان پیگیر نباشند. تماس‌هایی با اداره کل ورزش و جوانان داشتیم، ولی هنوز اقدامی نشده است. همچنان پیگیر این موضوع هستیم هر چند فعلا به نتیجه نرسیدیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا