ورزشی

فیرمینو: برای من فصل بسیار سختی بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، فصل 21-2020 برای فیرمینو فصل بسیار دشواری بود و این مهاجم برزیلی با مشکلات زیادی در این فصل رو به رو شد، اما او مصمم است تا بار دیگر به اوج برگردد.

در این فصل اثری از مهاجم برزیلی زهردار و تاثیر گذار لیورپول به جا نمانده بود و او توانسته تا اینجا تنها شش گل برای قرمزها به ثمر برساند. فیرمینو عهد کرده است که هر چه در توان دارد به کار بگیرد تا دوباره آن جادوی قدیمی‌اش را بازیافته و خط آتش یورگن کلوپ در لیورپول را باز هم مانند گذشته به اوج برگرداند.

 

 

فیرمینو در رابطه با فصلی که پشت سر گذاشته گفت: “برای من فصل سختی بوده است. باید صادق باشیم؛ برای پیشرفت همیشه امید هست. خواست من این است که هر روز رشد و تکامل پیدا کنم. از نظر انگیزه داشتن هیچ کمبودی ندارم.

من خودم را خیلی زیاد به چالش می کشم. می دانم که در مقایسه با چند سال گذشته ام الان در بهترین مقطع خود نیستم. همیشه می خواهم که در گل زدن و پاس گل دادن سهیم باشم و کمک کنم، اما متاسفانه این اتفاق نیافتاده است.

من تسلیم نمی شوم. همیشه دنبال پیشرفت هستم تا به تیمم کمک کنم بهتر شود. باید روز به روز بهتر و کامل تر شوم.”

 

 

این فصل نه فقط برای فیرمینو که برای لیورپول نیز فصلی بود که مطمئنا مشتاق خواهند بود هر چه زودتر به فراموشی بسپارند. مدافع عنوان قهرمانی با از دست دادن چندین بازیکن کلیدی خود به دلیل مصدومیت دچار افت شدیدی شد. فیرمینو اذعان می کند که لیورپول راه خود را گم کرده است و سونامی مصدومیت ها راه آنها را سد کرده است.

اکنون و پس از حذف در یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ برابر رئال مادرید، رسیدن به تاپ فور در لیگ برتر بهترین جایگاهی است که قرمزها می توانند در این فصل آرزویش را داشته باشند.

فیرمینو افزود: “برای تیم ما به طور کلی این فصل به خوبی فصل پیش نبود اما باید راهی برای ادامه دادن پیدا کنیم. رقبای ما امروز نگاهی متفاوت به تیم ما دارند. البته آنها همیشه به ما احترام گذاشته اند اما امروز در برابر ما به شکلی بسیار تدافعی عقب نشینی می کنند. گاهی رسیدن به محوطه جریمه و گل زدن برای ما بسیار سخت می شود. باید همچنان به مبارزه ادامه دهیم. باید برای رسیدن به چمپیونزلیگ از طریق لیگ برتر بجنگیم.”

 

لیورپول اکنون با فاصله ای سه امتیازی با رده چهارم جدول، در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا