ورزشی

گزارش زنده؛ فولاد 1 – السد 0

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب، امشب تیم فوتبال فولاد در دیداری سخت و دشوار به مصاف تیم مدعی السد می رود که در این فصل از رقابت های لیگ ستارگان قطر، بدون تجربه شکستی، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

فولادی ها که در دیدار پلی آف صعود به مرحله گروهی، مقابل العین دست به کار بزرگی زده و موفق شدند نماینده امارات را با 4 گل از دور رقابت ها حذف کنند، اکنون کار دشوارتری مقابل ستارگان السد دارند. تقابل نکونام و ژاوی نیز از جذابیت های این دیدار است. دو بازیکنی که در لالیگا بارها مقابل هم قرار گرفته بودند، حالا در کسوت مربی با یکدیگر روبرو می شوند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های فولاد ایران و السد قطر را در همین صفحه از “آلانه” دنبال کنید:

بازی از هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گروه D؛ یکشنبه: 25/01/1400 ؛ ساعت: 22:30
استادیوم: کینگ فهد شهر ریاض عربستان/ بدون تماشاگر

داور: مسعود طفیلیه (سوریه) / کمک ها: مازن زازفون (سوریه) و عباس غلام (کویت) / داور چهارم: علی شعبان (کویت)

 

فولاد:

محسن فروزان
سید مهران موسوی
عارف آقاسی
صالح حردانی
وحید حیدریه
محمد آبشک
محمد زبیر نیک‌نفس
فرشاد احمدزاده
ساسان انصاری
آیاندا پاتوسی 
شیمبا

سرمربی: جواد نکونام

 

ترکیب السد:

مشعل برشام
عبدالکریم حسن
بوعلام خوخی
پدرو میگل
سالم الهجری (46- علی اسد)
گیلرمه
نام تائه هی
حسن الهیدوس (70- یوسف عبدالرزاق)
سانتی کازورلا
رودریگو تاباتا (62- محمد وائد)
بغداد بونجاح

 

سرمربی: ژاوی

 

کارت زرد:

ساسان انصاری (40)

فرشاد احمد زاده (54)

 

شرح گل:

فولاد یک – السد صفر: (دقیقه 61: لوسیانو پریرا): ارسال مهران درخشان مهر به روی دروازه با دفع ناقص بوعلام خوخی همراه شد و لوسیانو پریرا در دهانه دروازه با یک ضربه سر توپ را وارد دروازه السد کرد و گل نخست را به ثمر رساند.

 

لحظات حساس:

دقیقه 12: پاس خوب و زمینی الهیدوس به نام تائه هی رسید و ضربه فنی و بغل پای او به شکل بسیار خطرناکی از کنار تیر افقی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 16: شوت محکم و از راه دور خوخی را محسن فروزان به خوبی مهار و راهی کرنر کرد.

دقیقه 33: سانتر حردانی به روی دروازه با اشتباه مشعل برشام در خروج همراه بود و الهیدوس پیش از رسیدن بازیکنان فولاد، توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 34: کرنر ارسالی پاتوسی به روی دروازه به یک موقعیت خطرناک برای فولاد تبدیل شد و ضربات بازیکنان این تیم در چندین مرحله به خط دفاعی السد برخورد کرد و برگشت داده شد. البته فولادی ها در این صحنه اعتقاد به خطای پنالتی نیز داشتند.

دقیقه 39: ضربه سر گیلرمه برای دفع توپ ناموفق بود و توپ به زبیر نیک نفس رسید و شوت محکم، والی و روی پای این بازیکن را مشعل برشام از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

دقیقه 45+1: حرکت فولادی ها از سمت راست و پاس خوب احمد زاده به پاتوسی رسید که این بازیکن فرصت خوبی برای ارسال داشت ولی سانتر او به شیمبا نرسید.

دقیقه 45+2: پرتاب بلند آبشک به درون محوطه جریمه به مهران درخشان مهر رسید و شوت این بازیکن را خوخی از روی خط برگرداند و راهی کرنر کرد.
دقیقه 45+2: کرنر ارسالی پاتوسی به روی دروازه را مشعل ناقص دفع کرد و زبیر نیک نفس توپ برگشتی در گنار تیر عمودی دروازه را نتوانست به گل تبدیل کند.

دقیقه 53: ارسال علی اسد به روی دروازه به پشت مهران موسوی خورد و در دهانه دروازه نصیب تاباتا شد که ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا